Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Subaru Outback?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o której zawsze musisz mieć pewność, że działają prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko. To jest sprawa, na której skupimy się dzisiaj, poradziłeś sobie z kolizją, jedno z twoich lusterek jest zepsute i teraz chcesz wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w Subaru Outback? Jesteś we właściwym miejscu, opiszemy wszystkie metody, które pomogą Ci to zmienić we właściwy sposób. Na początek przyjrzymy się, co Cię interesuje na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Subaru Outback, a następnie jak wymienić tylko szkło lustrzane.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Subaru Outback?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która prawdopodobnie najbardziej Cię dotyczy, jak zmienić lusterko boczne w moim Subaru Outback? Ta procedura jest bardzo prosta i powinieneś być w stanie to zrobić bez pomocy przy minimalnym oprzyrządowaniu. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, w większości przypadków jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych upewnij się, że odłącz złącze zasilania, które zobaczysz za pokrywą. W końcu będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, zwykle są trzy, zwykły śrubokręt powinien wystarczyć, aby przejść przez ten etap zmiany lusterka bocznego w Subaru Outback. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, będziesz musiał po prostu zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć elektryczność, jeśli jest elektryczne i dokończyć przełożenie plastikowej osłony. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak zmienić lusterko boczne w swoim Subaru Outback, teraz wiesz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Mój Subaru Outback jedzie w lewo, co robić?

Jak po prostu zmienić szybę lusterka bocznego mojego Subaru Outback?

Jeśli chcesz tylko zmienić okno bocznego lusterka swojego Subaru Outback, najpierw musisz określić rodzaj blokowania swojego lusterka. Aby to zrobić, najłatwiejszą procedurą jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swoim Subaru Outback i ma ono system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej trudna do wyjęcia jednostka. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby umieścić go z powrotem na miejscu, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze zainstalowany, przenieś go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby zmienić szybę lusterka bocznego w Subaru Outback, musisz znaleźć sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu odszraniania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i delikatnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze zainstalowany, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Subaru Outback możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna do zmiany, przez większość czasu jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Kiedy wymieniać amortyzatory w Subaru Outback ?

.

 • Obróć szybkę w odwrotny sposób, aby uzyskać znacznie łatwiejszy dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć system.
 • Jeśli lusterko jest wyposażone w system odszraniania, załóż je w odwrotnej kolejności i sprawdź, czy jest dobrze zamocowane.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Outback, spójrz na kategorię Subaru Outback.

Ссылка на основную публикацию