Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagenie Passacie 8?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą musisz nieustannie dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko boczne. To jest sprawa, która nas dzisiaj interesuje, przeżyłeś awarię, jedno z twoich lusterek jest zepsute i teraz chcesz wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w Twoim Volkswagen Passat 8? Jesteś we właściwym miejscu, wyszczególnimy wszystkie wskazówki, które pomogą Ci poprawnie to zmienić. Najpierw przyjrzymy się, co Cię interesuje na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twoim Volkswagenie Passacie 8, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w moim Volkswagenie Passacie 8?

Chodźmy, ten przewodnik zaczynamy od części, która najprawdopodobniej najbardziej Ci się spodoba, jak zmienić lusterko boczne w moim Volkswagen Passat 8? Ta operacja jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimum narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę wewnątrz kabiny samochodu, zwykle jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. Na koniec będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, w większości przypadków są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby wykonać ten krok wymiany lusterka bocznego Twojego Volkswagen Passat 8. Pamiętaj, aby zachować lusterko na zewnątrz pojazdu podczas odkręcania ostatniej śruby, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, będziesz musiał po prostu zamontować nowe w 3 osiach śrub, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczny, a na koniec ponownie umieścić plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak zmienić lusterko boczne w Twoim Volkswagen Passat 8, widzisz, że nie było to takie skomplikowane.

Weiterlesen:
Wycieraczka zablokowana w Volkswagenie Passacie 7

Jak po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym mojego Volkswagena Passata 8?

Jeśli chcesz po prostu zmienić szybę w lusterku bocznym swojego Volkswagena Passata 8, najpierw musisz poznać sposób blokowania lusterka. Aby to zrobić, najłatwiejszym sposobem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego swojego Volkswagena Passata 8 i ma ono system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najłatwiejsze urządzenie do wyjęcia. Wystarczy, że użyjesz plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce siłą. Aby sprawdzić, czy jest dobrze zainstalowany, przenieś go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby wymienić szybę lusterka bocznego w Twoim Volkswagen Passat 8, będziesz musiał zidentyfikować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie dostarczyłeś jej z nowym oknem, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku odszraniania

.

 • Trzymaj się prowadnicy pozycjonującej (nacięcia) i delikatnie wciśnij ją w obudowę, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze zainstalowany, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Twojego Volkswagena Passata 8 można zlokalizować pozycję obrotowej płyty okna do zmiany, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Jak odłączyć akumulator w moim Volkswagen Passat 7 ?

.

 • Obróć szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać mniej skomplikowany dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli lusterko jest wyposażone w system odszraniania, załóż je w odwrotnej kolejności i sprawdź, czy jest dobrze zamocowane.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Volkswagena Passata 8, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Volkswagen Passat 8.

Ссылка на основную публикацию