Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w mojej Honda Accord?

Lusterka samochodowe to jedna z najważniejszych funkcji bezpieczeństwa, o którą musisz nieustannie dbać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to Twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych użytkowników dróg i Twojego portfela, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz wadliwe lusterko. To jest okoliczność, na której skupimy się na tej stronie, doświadczyłeś kolizji, jedno z twoich lusterek bocznych jest zepsute i teraz się zastanawiasz jak zmienić lusterko boczne w Twojej Honda Accord? Jesteś w najlepszym miejscu, zaznaczymy wszystkie kroki, aby pomóc Ci w prawidłowej wymianie. Najpierw przyjrzymy się, co Cię interesuje w tym artykule, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Twojej Honda Accord, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w mojej Honda Accord?

Chodźmy, zaczynamy ten przewodnik od części, która prawdopodobnie najbardziej Ci się spodoba, jak wymienić lusterko boczne w mojej Honda Accord? Ta procedura jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy zdjąć plastikową osłonę wewnątrz kabiny samochodu, zazwyczaj jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych upewnij się, że odłącz złącze zasilania, które zobaczysz za pokrywą. Aby zakończyć, będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, zwykle są trzy, prosty śrubokręt powinien wystarczyć, aby umożliwić ci ukończenie tego kroku zmiany lusterka bocznego w Twojej Honda Accord. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. W końcu, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne i na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie odkryłeś, jak wymienić lusterko boczne w Twojej Honda Accord, widzisz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Honda Accord, który przechodzi w tryb awaryjny

Jak po prostu wymienić szybę lusterka bocznego mojej Hondy Accord?

W przypadku, gdy chcesz po prostu wymienić szybę lusterka bocznego w swojej Honda Accord, musisz przede wszystkim określić sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najbardziej podstawowym podejściem jest przyjrzenie się systemowi mocowania na wymiennej szybie.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swojej Honda Accord i używa ona systemu pióro-wpust, masz szczęście, jest to najprostszy system do startu. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” zdjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie położony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby wymienić szybę lusterka bocznego w Twojej Honda Accord, będziesz musiał zidentyfikować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie dostarczyłeś jej z nowym oknem, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu odszraniania

.

 • Postępuj zgodnie z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i delikatnie wepchnij ją do obudowy, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze umiejscowiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Położenie płytki obrotowej okna do zmiany można znaleźć na lusterku bocznym Twojej Hondy Accord, generalnie jest na dole za oknem
Weiterlesen:
Silnik Honda Accord grzechocze, gdy jest zimny

.

 • Obróć szybę w przeciwnym kierunku, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć system.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj odwrotną procedurę, aby je ponownie założyć i sprawdzić, czy jest idealnie umieszczone.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Hondy Accord, spójrz na kategorię Honda Accord.

Ссылка на основную публикацию