Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić lusterko boczne w mojej Kia E Niro?

Lusterka samochodowe są jednym z najważniejszych elementów bezpieczeństwa, które musisz stale zapewniać, aby działały prawidłowo, ponieważ jest to twoje bezpieczeństwo, bezpieczeństwo innych kierowców i twoje finanse, ponieważ możesz zostać ukarany grzywną, jeśli masz nieprawidłowo działające lusterko. To jest okoliczność, na której się dzisiaj skupimy, doznałeś wypadku, jedno z twoich bocznych lusterek jest zniszczone i teraz chcesz wiedzieć jak zmienić lusterko boczne w Kia E Niro? Jesteś we właściwym miejscu, opiszemy wszystkie kroki, aby pomóc Ci go wymienić w prawidłowy sposób. Przede wszystkim przyjrzymy się, co przyciąga Cię na tej stronie, jak wymienić kompletne lusterko boczne w Kia E Niro, a następnie jak wymienić tylko szkło lusterka.

Jak wymienić kompletne lusterko boczne w mojej Kia E Niro?

Chodźmy, zaczynamy ten artykuł od części, która najprawdopodobniej najbardziej Ci się podoba, jak wymienić lusterko boczne w mojej Kia E Niro? Ta operacja jest dość prosta i powinieneś być w stanie zrobić to sam przy minimalnej ilości narzędzi. Wystarczy wyjąć plastikową osłonę z wnętrza samochodu, w większości przypadków jest ona przypinana na drzwiach. W przypadku lusterek elektrycznych należy odłączyć złącze zasilania widoczne z tyłu obudowy. W końcu będziesz musiał odkręcić śruby mocujące lusterko, generalnie są trzy, prosty śrubokręt powinien załatwić sprawę, aby umożliwić ci przejście tego kroku zmiany lusterka bocznego w Twojej Kia E Niro. Pamiętaj, aby podczas odkręcania ostatniej śruby trzymać lusterko na zewnątrz samochodu, aby nie wypadło. Na koniec, aby zainstalować nowe lusterko boczne, wystarczy zamontować nowe w 3 osiach śrubowych, wkręcić je z powrotem, ponownie podłączyć prąd, jeśli jest elektryczne, a na koniec założyć plastikową osłonę. To wszystko, właśnie nauczyłeś się, jak wymienić lusterko boczne w Kia E Niro, wiesz teraz, że nie było to takie trudne.

Weiterlesen:
Jak przerobić 2-miejscową Kia E Niro na 5-osobową?

Jak po prostu wymienić szybę lusterka bocznego w mojej Kia E Niro?

W przypadku, gdy chcesz wymienić tylko szybę w lusterku bocznym w swojej Kia E Niro, najpierw musisz odkryć sposób blokowania lusterka. Aby to osiągnąć, najbardziej podstawową metodologią jest sprawdzenie systemu mocowania na szybie zastępczej.

Wymiana szkła lusterka bocznego: szkło blokowane na język

 • Jeśli chcesz wymienić szybę lusterka bocznego w swojej Kia E Niro i jest ono wyposażone w system pióro-wpust, masz szczęście, jest to najmniej skomplikowane urządzenie do wyjęcia. Wystarczy użyć plastikowego przedmiotu, aby „na siłę” wyjąć okno.
 • Aby zmienić jego położenie, zrób to samo i wepchnij go z powrotem na miejsce z siłą. Aby sprawdzić, czy jest idealnie ustawiony, przesuń go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: metalowa sprężyna blokująca szkło

  • Dzięki temu systemowi blokowania, aby wymienić szybę lusterka bocznego w Kia E Niro, musisz zidentyfikować sprężynę blokującą, obrócić szybę w przeciwnym kierunku, aby uzyskać do niej dostęp, zdemontować ją.
  • Pamiętaj, aby zachować sprężynę, ponieważ możliwe, że nie masz jej w nowym oknie, wymień ją na nowe okno, zdemontuj starą zwracając uwagę na przewody elektryczne w przypadku systemu odszraniania

.

 • Idź wraz z prowadnicą pozycjonującą (wycięciem) i delikatnie wepchnij ją w obudowę, aby jej nie złamać. Sprawdź, czy jest dobrze ustawiony, przesuwając go.

Wymiana szkła lusterka bocznego: obrotowa taca blokująca szkło

  • Na lusterku bocznym Kia E Niro . możesz odkryć położenie obrotowej płyty okna, które ma zostać zmienione, w większości przypadków znajduje się na dole za oknem
Weiterlesen:
Sprzęgło ślizga się na mojej Kia E Niro, co robić?

.

 • Obróć szybę w odwrotny sposób, aby ułatwić sobie dostęp do urządzenia i za pomocą śrubokręta obróć urządzenie.
 • Jeśli twoje lustro jest wyposażone w system odszraniania, wykonaj procedurę odwrotną, aby je ponownie założyć i sprawdzić, czy jest idealnie zamocowane.

Jeśli chcesz więcej przewodników po Kia E Niro, przejdź do naszej kategorii Kia E Niro.

Ссылка на основную публикацию