Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w moim Cadillac Escalade?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, testowanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie, że żarówki kierunkowskazów są zawsze sprawne, jest niezwykle ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z pewnością przepalą się w miarę upływu czasu i w rezultacie wymagają wymiany. Prawdopodobnie jesteś tutaj, ponieważ jeden z twoich przednich kierunkowskazów jest wypalony i zastanawiasz się jak zmienić żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim Cadillacu Escalade?, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci zrobić to wszystko samodzielnie, bez konieczności odwiedzania warsztatu. W pierwszej części przyjrzymy się sterowaniu wypaloną żarówką przedniego kierunkowskazu w Twoim Cadillacu Escalade, a w drugiej części, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim samochodzie..

Jak rozpoznać, czy przednia żarówka kierunkowskazu w Twoim Cadillacu Escalade jest przepalona lub wymaga wymiany?

Kiedy prowadzisz pojazd silnikowy, nie masz możliwości ciągłego sprawdzania wszystkich elementów bezpieczeństwa swojego Cadillaca Escalade. W rzeczywistości często się spieszysz i masz tendencję do wsiadania do pojazdu mechanicznego, odbywania podróży i natychmiastowego odstawiania pojazdu bez poświęcania czasu na okazjonalne kontrole. W związku z tym ważne jest, aby czasem poświęcić czas na sprawdzenie stanu reflektorów i kierunkowskazów. Całkiem możliwe, że masz przedni kierunkowskaz w Twoim Cadillacu Escalade, ale nie zdałeś sobie z tego sprawy. Oto dwa proste rozwiązania pozwalające kontrolować, czy przedni kierunkowskaz jest wypalony lub czy trzeba go szybko zmienić:

 • Kiedy się zatrzymasz, włącz zapłon w samochodzie, a następnie na przemian włącz lewy i prawy przedni kierunkowskaz i wysiądź z samochodu, aby sprawdzić, czy działają.
 • Słysząc dźwięk twoich kierunkowskazów. W rzeczywistości na każdym samochodzie znajduje się sygnał dźwiękowy, który ostrzega o: Przednia żarówka kierunkowskazu wypalona w Twoim Cadillacu Escalade, zauważysz, że czas pomiędzy każdym „kliknięciem” jest znacznie krótszy, co sugeruje, że będziesz musiał Wymień przednią żarówkę kierunkowskazów; lub przed. Do Ciebie należy zbadanie i sprawdzenie, który z nich jest wypalony za pomocą kontroli wizualnej, tak jak w przypadku pierwszego rozwiązania pokazanego wcześniej.
Weiterlesen:
Jak otworzyć Cadillac Escalade z rozładowaną baterią?

Możesz wymienić inną żarówkę, taką jak światła mijania lub światła pozycyjne, nie wahaj się przeglądać naszych postów na blogu, aby pomóc Ci dokończyć tę wymianę.

Wymiana żarówki przedniego kierunkowskazu w Twoim Cadillacu Escalade

Przejdźmy teraz do głównej sekcji tej strony z treścią, jak zmienić przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Cadillaca Escalade? Należy pamiętać, że to zadanie jest dość proste, będziesz musiał uzyskać dostęp od wewnętrznej strony maski, przez nadkola lub przez zderzak do reflektora, otworzyć go i Zmień wypaloną przednią żarówkę kierunkowskazów swojego cadillaca escalade;. Jeśli jest to żarówka na tylnym sygnale skrętu, zobacz naszą dedykowaną stronę z treścią. Niemniej jednak, oto szczegóły działań, które należy wykonać, aby wykonać to działanie poprawnie, w zależności od strategii, którą chcesz przyjąć.

Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu w swoim Cadillacu Escalade przez maskę:

 • Otwórz maskę i uzyskaj swobodny dostęp do strąków reflektorów.
 • Użyj końcówki Torx, aby otworzyć reflektor w samochodzie
 • Odkręć przednią żarówkę kierunkowskazu z samochodu, obracając ją o ćwierć obrotu w kierunku przeciwnym do ruchu wskazówek zegara
 • Wymień przednią żarówkę migacza swojego Cadillaca Escalade na nową (upewnij się, czy jest to pomarańczowa, czy przezroczysta żarówka).
 • Zmontuj i sprawdź, czy działa nowa żarówka przedniego kierunkowskazu.

  Wymień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Cadillaca Escalade przez nadkole:

  Ten proces jest szczególnie przydatny, gdy nie masz wystarczająco dużo miejsca w masce, aby uzyskać dostęp do przedniego kierunkowskazu w samochodzie:

  • Podnieś samochód i wyjmij przednie koło po stronie, po której chcesz operować.
  • Wyjmij nadkole za pomocą bitu Torx.
  • Podejdź do bloku reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu w swoim samochodzie, wykonując te same czynności, co w przypadku poprzednio widzianej części.

  Zmień przednią żarówkę kierunkowskazu swojego Cadillaca Escalade przez zderzak:

  W niektórych latach lub wykończeniach, w oparciu o opcje, jedynym prostym dostępem, który będziesz musiał wymienić przednią żarówkę kierunkowskazu w samochodzie, będzie przejście pod przednim zderzakiem, jest tylko kilka kroków, które zmieniają się od pełnej procedury, my opisze je teraz:

  • Postaw swojego Cadillaca Escalade na podnośniku lub świecy.
  • Odkręć śruby buta silnika samochodu (plastikowa część pod silnikiem) i amortyzatora. Uważaj na plastikowe zszywki, które mogą być łamliwe.
  • Zdejmij blok reflektorów i wymień żarówkę przedniego kierunkowskazu swojego Cadillaca Escalade, postępując zgodnie z krokami widocznymi w częściach przedstawionych wcześniej.
  • Złóż całość z powrotem.

  Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Cadillac Escalade, przejdź do naszej kategorii Cadillac Escalade.

Weiterlesen:
Dlaczego moja klapka wlewu paliwa zablokowała się w Cadillacu Escalade?
Ссылка на основную публикацию