Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światła postojowe w moim Chrysler Pacifica?

Niezależnie od tego, czy chodzi o własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że żarówki reflektorów są zawsze sprawne, jest bardzo ważne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie nieuchronnie się przepalą i dlatego należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś na tej stronie, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i martwisz się o jak wymienić żarówkę w moim Chrysler Pacifica światła postojowego, zamieściliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez pomocy i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. W pierwszej części przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim pojeździe silnikowym, a w drugiej sztuce, jak wymienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową mojego Chryslera Pacifica?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła do jazdy dziennej w Twoim Chrysler Pacifica, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia pojazdu silnikowego może to nie być takie samo rozwiązanie. W rzeczywistości, nawet jeśli lokalizacja Twojej żarówki nie ulegnie zmianie, dostęp może być mniej lub bardziej utrudniony w zależności od cech Twojego samochodu.

Pierwsze rozwiązanie wykonamy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez pozbycia się reflektora Twojego Chryslera Pacifica. Chociaż ta technika jest najłatwiejsza, nie ma pewności, że będziesz w stanie wykonać ją na swoim samochodzie bez żadnych obciążeń. W rzeczywistości, w zależności od wersji i roku, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła postojowego w Twoim Chrysler Pacifica:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsze rozwiązanie, wystarczy przejść przez maskę samochodu, aby uzyskać dostęp do reflektora. Jest to najbardziej logiczna metoda, ale nie zawsze jest łatwa do osiągnięcia, zazwyczaj ze względu na drugorzędne elementy, które utrudniają dostęp. Aby to zrobić, oto wytyczne do wykonania. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Teraz, gdy ten etap został zakończony, będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Chryslerze Pacifica. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, konieczne może być wyjęcie baterii. W takim przypadku trzeba będzie otworzyć osłonę żarówki reflektora (zazwyczaj wystarcza ¼), a następnie wyjąć oprawkę żarówki z jej miejsca. Aby to zrobić, pociągnij delikatnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), w końcu po wyjęciu z gniazdka możesz zamienić żarówkę świateł postojowych, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki do unikaj zabrudzenia nowej żarówki. Po zakończeniu zmontuj zespół, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Pozbywając się kratki celownika i reflektora:
  • Druga alternatywa, możesz zdjąć reflektor swojego Chryslera Pacifica, jeśli dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt trudny. Aby to osiągnąć, wystarczy otworzyć maskę, wyjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie wyjąć odpowiedni reflektor. Po wykonaniu tych czynności wystarczy wykonać tę samą technikę, co w poprzedniej części, aby wymienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w Twoim Chrysler Pacifica
Weiterlesen:
Co powoduje przegrzewanie mojego Chryslera Pacifica?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Twoim Chrysler Pacifica?

Podsumowując, jeśli chcesz wymień żarówkę tylnego światła postojowego swojego Chryslera Pacifica technika jest znacznie łatwiejsza, oto różne wskazówki, których należy przestrzegać, aby wymienić tę żarówkę:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż swoją nową żarówkę postojową do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Chryslerze Pacifica, przejrzyj naszą dedykowaną stronę z zawartością, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Chryslera Pacifica, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Chrysler Pacifica.

Ссылка на основную публикацию