Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe mojego GMC Sierra?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, testowanie zdatności do ruchu drogowego czy uniknięcie mandatu, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale sprawne, jest ważne i ważne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z czasem nieuchronnie się przepalą i w konsekwencji wymagają wymiany. Prawie na pewno jesteś w tym artykule, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i myślisz o tym jak wymienić żarówkę mojego światła postojowego GMC Sierra?, napisaliśmy tę treść, aby pomóc Ci wykonać tę procedurę bez zatrudniania kogoś i bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. W pierwszej części przyjrzymy się, jak wymienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w Twoim samochodzie, a w drugiej, jak zmienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim GMC Sierra?

Ten artykuł zaczniemy od wymiana przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim GMC Sierra, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia twojego samochodu może to nie być ta sama metodologia. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy pozycja żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej utrudniony w zależności od cech Twojego samochodu.

Pierwsza metodologia, przeprowadzimy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez pozbycia się reflektora w Twoim GMC Sierra. Chociaż ten proces jest najprostszy, nie ma pewności, że bez problemu wykonasz go w swoim samochodzie. Rzeczywiście, w oparciu o wersje i rocznik, w niektórych wersjach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła postojowego w Twoim GMC Sierra:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsza strategia polega po prostu na przejściu przez maskę samochodu, aby uzyskać bezpośredni dostęp do reflektora. Jest to najmądrzejsze rozwiązanie, ale nie zawsze jest łatwe do osiągnięcia, czasami ze względu na drugorzędne elementy, które utrudniają dostęp. Aby to zrobić, oto wskazówki, których należy przestrzegać. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po zakończeniu tego etapu będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby zmienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim GMC Sierra. Być może trzeba będzie wyjąć baterię, aby uzyskać łatwiejszy dostęp. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (w większości przypadków wystarcza ¼), a następnie wyjąć oprawkę żarówki z jej obszaru. Aby to zrobić, pociągnij delikatnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), na koniec po wyjęciu z gniazdka możesz wymienić żarówkę świateł postojowych, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki, aby się nie pobrudzić twoja nowa żarówka. Po wykonaniu zmontuj system, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Pozbywając się kratki celownika i reflektora:
  • Druga opcja, możesz usunąć reflektor swojego GMC Sierra w przypadku, gdy dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt trudny. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie wyjąć odpowiedni reflektor. Po wykonaniu tych kroków będziesz musiał po prostu trzymać się tej samej techniki, co w poprzedniej części, aby zmienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim GMC Sierra
Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer GMC Sierra ?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w GMC Sierra?

Aby zakończyć, jeśli chcesz Zmień żarówkę tylnego światła postojowego swojego GMC Sierra podejście jest łatwiejsze, oto różne kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po znalezieniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Umieść swoją nową żarówkę postojową w zespole reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz zmienić żarówkę przeciwmgielną w swoim GMC Sierra, zapoznaj się z treścią naszego dedykowanego artykułu, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli chcesz więcej przewodników po GMC Sierra, przejdź do naszej kategorii GMC Sierra.

Ссылка на основную публикацию