Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe w moim Bmw Serie 1 E82?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo osobiste, o sprawdzenie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, upewnienie się, że Twoje żarówki reflektorów są stale sprawne, jest konieczne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z czasem z pewnością się przepalą i dlatego należy je wymienić. Prawdopodobnie znalazłeś się w tym artykule, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i zastanawiasz się jak wymienić żarówkę w moim Bmw Serie 1 E82 światła postojowego?, napisaliśmy tę stronę z treścią, aby pomóc Ci wykonać ten proces samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika. W pierwszym kroku przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim samochodzie, a w drugiej części, jak wymienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Bmw Serie 1 E82?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim Bmw Serie 1 E82, należy pamiętać, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ta sama metodologia. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy lokalizacja żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej problematyczny w zależności od funkcji Twojego samochodu.

Weiterlesen:
Cieknący wtryskiwacz w moim Bmw Serie 1 F21, co robić ?

Pierwsza metodologia, wykonamy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez wyjmowania reflektora w swoim Bmw Serie 1 E82. Chociaż ta technika jest najbardziej podstawowa, nie ma gwarancji, że będziesz w stanie wykonać ją na swoim pojeździe silnikowym bez żadnych obciążeń. W rzeczywistości, w zależności od opcji i roku, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne rozwiązania do wymiany żarówki przedniego światła postojowego w Twoim Bmw Serie 1 E82:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsza technika polega tylko na przejściu przez maskę pojazdu silnikowego, aby uzyskać bezpośredni dostęp do reflektora. Jest to najmądrzejszy proces, ale nie zawsze jest łatwy do zrealizowania, często z powodu drugorzędnych części samochodowych, które będą blokować dostęp. Aby to zrobić, oto proste kroki do wykonania. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po zakończeniu tego etapu będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 1 E82. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, konieczne może być wyjęcie baterii. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (w większości przypadków wystarcza ¼), a następnie zdjąć oprawkę żarówki z jej miejsca. Aby to zrobić, pociągnij delikatnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), nareszcie po odłączeniu gniazdka możesz wymienić żarówkę światła postojowego, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki aby uniknąć zabrudzenia nowej żarówki. Po wykonaniu zmontuj zestaw, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Wyjmując kratkę celownika i reflektor:
  • Druga alternatywa, możesz zdjąć reflektor swojego Bmw Serie 1 E82, jeśli okaże się, że dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt trudny. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie zdjąć odpowiedni reflektor. Po wykonaniu tych kroków będziesz musiał po prostu trzymać się tej samej metodologii, co w poprzedniej sekcji, aby wymienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 1 E82
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Bmw Serie 1 ?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Bmw Serie 1 E82?

Aby zakończyć , jeśli potrzebujesz Wymień żarówkę tylnego światła postojowego swojego Bmw Serie 1 E82 proces jest znacznie łatwiejszy, oto różne proste kroki, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż nową żarówkę światła postojowego do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Bmw Serie 1 E82, przeczytaj naszą dedykowaną stronę z treścią, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli chcesz więcej przewodników na temat Bmw Serie 1 E82, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1 E82.

Ссылка на основную публикацию