Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe w moim Bmw Serie 3 E92?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o sprawdzenie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłej pracy żarówek reflektorów jest bardzo ważne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które po pewnym czasie na pewno się przepalą i w konsekwencji trzeba je wymienić. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, bo jedna z Twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i martwisz się o to jak wymienić żarówkę w moim Bmw Serie 3 E92 światła postojowego?, stworzyliśmy ten artykuł, aby pomóc Ci wykonać ten proces bez pomocy i bez konieczności wizyty w warsztacie naprawczym. W pierwszej części przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim samochodzie, a w drugiej części, jak wymienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Bmw Serie 3 E92?

Treść tego artykułu zaczniemy od wymiana przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim Bmw Serie 3 E92, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ta sama metodologia. Rzeczywiście, niezależnie od tego, czy lokalizacja żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej skomplikowany w zależności od funkcji Twojego samochodu.

Weiterlesen:
Lampka olejowa Bmw Serie 3 F30, która pozostaje włączona

Pierwsza metodologia, wykonamy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez pozbycia się reflektora w swoim Bmw Serie 3 E92. Chociaż ten proces jest najłatwiejszy, nie ma gwarancji, że będziesz mógł go wykonać w swoim pojeździe silnikowym bez żadnych obciążeń. Rzeczywiście, w oparciu o opcje i rok, w niektórych modelach nie będzie wystarczająco dużo miejsca, aby w ten sposób wymienić żarówkę. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przedniego światła postojowego Twojego Bmw Serie 3 E92:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwszym rozwiązaniem jest przejście przez maskę pojazdu silnikowego tylko w celu uzyskania bezpośredniego dostępu do reflektora. Jest to najbardziej logiczny proces, ale nie zawsze jest łatwy do zrealizowania, często z powodu drugorzędnych elementów, które utrudniają dostęp. Aby to osiągnąć, oto proste kroki do wykonania. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po wykonaniu tego kroku będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 3 E92. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, konieczne może być wyjęcie baterii. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki w reflektorze (zazwyczaj wystarcza ¼), a następnie zdjąć oprawkę żarówki z jej obszaru. Aby to zrobić, ciągnij ostrożnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), w końcu po odłączeniu gniazdka możesz zamienić żarówkę światła postojowego, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki, aby uniknąć brudzi swoją nową żarówkę. Po zakończeniu złóż zestaw, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Pozbywając się kratki celownika i reflektora:
  • Druga opcja, możesz usunąć reflektor swojego Bmw Serie 3 E92 w przypadkach, gdy dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt skomplikowany. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie zdjąć odpowiedni reflektor. Po zakończeniu tych kroków wystarczy wykonać tę samą technikę, co w poprzedniej sekcji, aby zamienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 3 E92
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tylnego kierunkowskazu w moim Bmw Serie 3 E93?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Bmw Serie 3 E92?

Aby zakończyć , jeśli potrzebujesz Wymień żarówkę tylnego światła postojowego swojego Bmw Serie 3 E92 technika jest znacznie prostsza, oto różne proste kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż nową żarówkę światła postojowego do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Bmw Serie 3 E92, przejrzyj nasz dedykowany dokument, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 3 E92, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 3 E92.

Ссылка на основную публикацию