Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe w moim Bmw Serie 3 E93?

Niezależnie od tego, czy chodzi o twoje własne bezpieczeństwo, o badanie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłej pracy żarówek reflektorów jest ważne i kluczowe. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które z biegiem czasu z pewnością się przepalą i w związku z tym należy je wymienić. Najprawdopodobniej jesteś w tym artykule, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i martwisz się o jak wymienić żarówkę w moim Bmw Serie 3 E93 światła postojowego?, przygotowaliśmy tę zawartość, aby pomóc Ci wykonać tę czynność bez zatrudniania kogoś i bez konieczności wizyty u technika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim samochodzie, a w drugiej sztuce, jak wymienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Bmw Serie 3 E93?

Ten artykuł zaczniemy od wymiana przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim Bmw Serie 3 E93, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia samochodu może to nie być ta sama technika. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy lokalizacja Twojej żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej skomplikowany w zależności od cech Twojego samochodu.

Pierwsza technika, wykonamy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez wyjmowania reflektora w swoim Bmw Serie 3 E93. Chociaż ta metoda jest najprostsza, nie ma pewności, że będziesz w stanie wykonać ją w swoim samochodzie bez żadnych obciążeń. W rzeczywistości, w zależności od wersji i rocznika, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na wymianę żarówki w ten sposób. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła postojowego Twojego Bmw Serie 3 E93:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwszym rozwiązaniem jest przejście przez maskę samochodu tylko w celu uzyskania bezpośredniego dostępu do reflektora. Jest to najbardziej logiczna technika, ale nie zawsze jest łatwa do osiągnięcia, czasami z powodu drugorzędnych elementów, które utrudniają dostęp. Aby to osiągnąć, oto proste kroki, które należy wykonać. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po zakończeniu tego etapu będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 3 E93. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, konieczne może być wyjęcie baterii. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (zazwyczaj wystarcza ¼), a następnie wyjąć oprawkę żarówki z jej pozycji. Aby to zrobić, pociągnij delikatnie za gniazdko, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), nareszcie po odłączeniu gniazdka możesz zamienić żarówkę światła postojowego, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki do unikaj zabrudzenia nowej żarówki. Po zakończeniu złóż zestaw, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Wyjmując kratkę celownika i reflektor:
  • Drugie rozwiązanie, możesz usunąć reflektor swojego Bmw Serie 3 E93, jeśli okaże się, że dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt skomplikowany. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie wyjąć odpowiedni reflektor. Po zakończeniu tych kroków będziesz musiał tylko trzymać się tej samej metodologii, co w poprzedniej sekcji, aby zamienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim Bmw Serie 3 E93
Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Bmw Serie 3 E92 ?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Bmw Serie 3 E93?

Podsumowując, jeśli chcesz wymień żarówkę tylnego światła postojowego swojego Bmw Serie 3 E93 metoda jest łatwiejsza, oto różne podstawowe kroki, których należy przestrzegać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż nową żarówkę postojową do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Bmw Serie 3 E93, przejrzyj naszą stronę z zawartością, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Bmw Serie 3 E93, spójrz na kategorię Bmw Serie 3 E93.

Ссылка на основную публикацию