Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe w moim Suzuki Across?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje bezpieczeństwo, testowanie przydatności do ruchu drogowego czy uniknięcie mandatu, zapewnienie ciągłej pracy żarówek jest niezwykle ważne. Rzeczywiście, żarówki to części zużywające się, które z pewnością przepalą się z upływem czasu i w związku z tym będą wymagały wymiany. Prawdopodobnie jesteś na tej stronie, ponieważ jedna z twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i martwisz się o to jak wymienić żarówkę w moim Suzuki Across światła postojowego?, stworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności udawania się do mechanika samochodowego. W pierwszym kroku przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim pojeździe silnikowym, a w drugiej sztuce, jak zmienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Suzuki Across?

Dokument ten zaczniemy od wymiana żarówki przedniego światła do jazdy dziennej w Twoim Suzuki Across, zwróć uwagę, że w zależności od roku i wykończenia pojazdu silnikowego może to nie być ta sama metoda. Rzeczywiście, nawet jeśli pozycja żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej utrudniony w zależności od cech Twojego samochodu.

Pierwsza metoda, wykonamy wymiana żarówki światła do jazdy dziennej bez wyjmowania reflektora w Suzuki Across. Chociaż to podejście jest najprostsze, nie ma gwarancji, że będziesz w stanie wykonać je w swoim pojeździe silnikowym bez żadnych obciążeń. Rzeczywiście, w zależności od wersji i roku, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na wymianę żarówki. Oto dwa różne techniki wymiany żarówki przedniego światła postojowego w Twoim Suzuki Across:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsze rozwiązanie polega tylko na przejściu przez maskę pojazdu silnikowego, aby uzyskać dostęp do reflektora. Jest to najbardziej racjonalne rozwiązanie, ale nie zawsze jest to łatwe do zrealizowania, głównie ze względu na drugorzędne elementy, które blokują dostęp. Aby to osiągnąć, oto podstawowe kroki do wykonania. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Teraz, gdy ten etap został zakończony, będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby zmienić żarówkę do jazdy dziennej w swoim Suzuki Across. Aby uzyskać łatwiejszy dostęp, konieczne może być wyjęcie baterii. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (zazwyczaj wystarcza ¼), a następnie zdjąć oprawkę żarówki z jej miejsca. Aby to osiągnąć, ciągnij ostrożnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), na koniec po wyjęciu z gniazdka możesz wymienić żarówkę światła postojowego, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki, aby uniknąć zabrudzenia twoja nowa żarówka. Po zakończeniu zmontuj zespół, podłącz akumulator i przeprowadź test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Po zdjęciu kratki celownika i reflektora:
  • Druga opcja, możesz usunąć reflektor swojego Suzuki Across w przypadkach, gdy dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt skomplikowany. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany kilkoma śrubami torx, a następnie zdjąć odpowiedni reflektor. Po zakończeniu tych czynności będziesz musiał po prostu trzymać się tej samej metody, co w poprzedniej sekcji, aby zmienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w swoim Suzuki Across
Weiterlesen:
Jak zmienić głośniki w Suzuki Across?

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Suzuki Across?

Wreszcie, jeśli chcesz wymień żarówkę tylnego światła postojowego w swoim Suzuki Across proces jest łatwiejszy, oto różne działania, których należy się trzymać, aby umożliwić wymianę tej żarówki:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Włóż nową żarówkę światła postojowego do zespołu reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają poprawnie, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Suzuki Across, przeczytaj naszą specjalną stronę z treścią, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Aby znaleźć więcej wskazówek na temat Suzuki Across, zajrzyj do kategorii Suzuki Across.

Ссылка на основную публикацию