Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zmienić światło postojowe w moim Volkswagenie Golfie 6?

Niezależnie od tego, czy chodzi o Twoje własne bezpieczeństwo, o sprawdzenie przydatności do ruchu drogowego, czy o uniknięcie mandatu, bardzo ważne jest, aby żarówki reflektorów były zawsze sprawne. W rzeczywistości żarówki to części zużywające się, które nieuchronnie przepalają się z upływem czasu i w rezultacie wymagają wymiany. Prawie na pewno jesteś na tej stronie, bo jedna z Twoich lamp pozycyjnych jest przepalona i myślisz o tym jak wymienić żarówkę światła postojowego w moim Volkswagenie Golfie 6, utworzyliśmy tę stronę zawartości, aby pomóc Ci wykonać tę operację samodzielnie, bez konieczności odwiedzania warsztatu. W pierwszym kroku przyjrzymy się wymianie przedniej żarówki światła do jazdy dziennej w Twoim pojeździe silnikowym, a w drugiej części, jak wymienić tylne światło do jazdy dziennej.

Jak wymienić przednią żarówkę postojową w moim Volkswagen Golf 6?

Zaczniemy tę treść od wymiana żarówki przedniego światła do jazdy dziennej w Twoim Volkswagenie Golfie 6, pamiętaj, że w zależności od roku i wykończenia pojazdu silnikowego może to nie być ta sama metodologia. W rzeczywistości, niezależnie od tego, czy lokalizacja Twojej żarówki się nie zmieni, dostęp może być mniej lub bardziej utrudniony w zależności od cech Twojego samochodu.

Pierwsza metodologia, wykonamy wymiana żarówek światła do jazdy dziennej bez zdejmowania reflektorów w Volkswagenie Golfie 6. Chociaż ten proces jest najprostszy, nie ma pewności, że będziesz mógł go wykonać w swoim samochodzie bez żadnych obciążeń. W rzeczywistości, w zależności od wersji i rocznika, w niektórych wersjach zabraknie miejsca na wymianę żarówki w ten sposób. Oto dwa różne sposoby wymiany żarówki przednich świateł pozycyjnych Twojego Volkswagena Golfa 6:.

  • Przejeżdżając przez maskę samochodu: Pierwsza metoda polega na tym, że po prostu przejdziesz przez maskę samochodu, aby uzyskać bezpośredni dostęp do reflektora. Jest to najbardziej racjonalny proces, ale nie zawsze jest łatwy do wykonania, czasami z powodu drugorzędnych elementów, które utrudniają dostęp. Aby to osiągnąć, oto wytyczne do wykonania. Po pierwsze, przy wyłączonym silniku odłącz zaciski akumulatora, aby uniknąć zwarcia lub ryzyka porażenia prądem. Po zakończeniu tego etapu będziesz musiał uzyskać dostęp do tylnej części reflektora, aby wymienić żarówkę do jazdy dziennej w Volkswagenie Golfie 6. Być może trzeba będzie wyjąć akumulator, aby uzyskać łatwiejszy dostęp. W takim przypadku należy otworzyć osłonę żarówki reflektora (w większości przypadków wystarcza ¼), a następnie zdjąć oprawkę żarówki z jej obszaru. Aby to osiągnąć, pociągnij delikatnie za gniazdo, a nie za przewody (ryzykujesz ich uszkodzenie), na koniec po wyjęciu z gniazdka możesz wymienić żarówkę lampy postojowej, uważając, aby nie uszkodzić przewodów i użyć szmatki, aby uniknąć zabrudzenia twoja nowa żarówka. Po zakończeniu złóż zespół, podłącz akumulator i wykonaj test kontrolny przed wyruszeniem w drogę.
  • Po zdjęciu kratki celownika i reflektora:
  • Drugie rozwiązanie, możesz usunąć reflektor swojego Volkswagena Golfa 6 w przypadku, gdy dostęp przez blok silnika wydaje się zbyt trudny. Aby to zrobić, wystarczy otworzyć maskę, zdjąć przedni grill przytrzymywany tylko kilkoma śrubami torx, a następnie zdjąć odpowiedni reflektor. Po wykonaniu tych czynności będziesz musiał postępować zgodnie z tą samą metodologią, jak w poprzedniej części, aby wymienić przednią żarówkę do jazdy dziennej w Twoim Volkswagenie Golfie 6
Weiterlesen:
Fotel utknął Volkswagen Golf 4 w pozycji

.

Jak wymienić żarówkę tylnego światła postojowego w Volkswagenie Golfie 6?

Podsumowując, jeśli chcesz wymienić żarówkę tylnego światła postojowego swojego Volkswagena Golfa 6 proces jest prostszy, oto różne proste kroki, które należy wykonać, aby zmienić tę żarówkę:

  • Odłącz baterię
  • Wyjmij deski podłogowe z bagażnika.
  • Odkręć tylną pokrywę reflektora z samochodu.
  • Po zlokalizowaniu żarówki tylnych świateł pozycyjnych w samochodzie, wyjmij przepaloną żarówkę.
  • Umieść swoją nową żarówkę postojową w zespole reflektora w samochodzie
  • Złóż całość.

Sprawdź, czy światła postojowe znów działają prawidłowo, zanim ponownie wyruszysz i gotowe. Jeśli chcesz wymienić żarówkę przeciwmgielną w swoim Volkswagenie Golfie 6, przejrzyj naszą dedykowaną stronę z zawartością, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector