Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Bmw Serie 1?

Nowoczesne pojazdy mają znaczną liczbę funkcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim pojeździe silnikowym. Niemniej jednak niektóre podstawowe funkcje są nadal całkiem przydatne. W rzeczywistości znajomość zasięgu swojego Bmw Serie 1 jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu gazu. Wielu z nas często robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Bmw Serie 1 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście wyjaśnimy jak zresetować licznik kilometrów w Bmw Serie 1 . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Bmw Serie 1.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Bmw Serie 1?

Zacznijmy naszą stronę z zawartością od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane, aby dowiedzieć się, jak działa Twój pojazd silnikowy, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli pytasz o resetowanie licznika kilometrów do Bmw Serie 1 , wtedy ta część na pewno Ci się przyda.

Licznik przebiegu lub licznik przebiegu pojazdu mechanicznego był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Intencją tej zmiany jest przede wszystkim walka z oszustwo milowe oczywiście wiele osób wiedziało, jak zmienić mechaniczne liczniki na zmniejszyć lub zresetować przebieg Bmw Serie 1 aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Bmw Serie 1, jest to czujnik, który może znajdować się w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Bmw Serie 1 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Jak wyczyścić czujnik masowego przepływu powietrza w Bmw Serie 1 F21?

Zresetuj dzienny licznik przebiegu do zera w Bmw Serie 1

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów w swoim Bmw Serie 1? Chociaż ten krok jest ogólnie łatwy do wykonania, niektórzy z Was, na przykład nowi nabywcy Bmw Serie 1, mogą nie znać procesu przeprowadzania tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Bmw Serie 1:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik kilometrów Twojego Bmw Serie 1 zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejrzyj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez opcje samochodu, aby zresetować go do zera

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Bmw Serie 1, przejrzyj naszą stronę z treścią na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego licznika Bmw Serie 1

Ostatnia część, z której niektórzy z Was mogą skorzystać, jak obniżyć przebieg jego Bmw Serie 1 . Wiedz już, że ta akcja jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Bmw Serie 1 przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie mechanicznego licznika kilometrów do zera w Bmw Serie 1:

  Mimo, że są one coraz rzadsze, najmniej trudno jest przy nich manipulować mechanicznymi drogomierzami, wystarczyło po prostu znajdź kabel miernika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócił się do góry nogami i podniósł lub obniż przebieg jego Bmw Serie 1.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Bmw Serie 1;

  W końcu, popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż liczniki mechaniczne. Faktycznie, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Bmw Serie 1, możliwe jest zresetowanie licznika Twojego Bmw Serie 1 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę przeciwmgielną w moim Bmw Serie 1 E82?

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Bmw Serie 1, przejdź do naszej kategorii Bmw Serie 1.

Ссылка на основную публикацию