Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolecie Impala

Nowoczesne samochody mają znaczną liczbę funkcji, a teraz możesz nawet grać w Deezer na swoim samochodzie. Z drugiej strony niektóre proste funkcje są nadal całkiem funkcjonalne. W rzeczywistości znajomość zasięgu Twojego Chevroleta Impala jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Większość z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Chevroleta Impali do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście opiszemy jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolecie Impala . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu Chevroleta Impala.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Chevrolecie Impala?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne zastanawianie się, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie zasad. Jeśli myślisz o resetowanie licznika do Chevrolet Impala , to ten komponent absolutnie Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tego zastąpienia jest głównie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości niektórzy z nas wiedzieli, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Chevroleta Impala aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Chevrolecie Impala, jest to czujnik, który może znajdować się w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojego Chevroleta Impala i który przekazuje dane o przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie moim Chevroletem Impalą?

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Chevrolecie Impala

.

Przejdźmy teraz do najpotrzebniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów w Twoim Chevrolet Impala? Niemniej jednak ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Chevroleta Impala, mogą nie znać procedury przeprowadzania tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym sposobom resetowania licznika podróży do zera w Chevrolet Impala:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Chevroleta Impali zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przeszukaj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez konfiguracje samochodu, aby zresetować go do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Chevroleta Impali, przejrzyj naszą zawartość na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego licznika Chevrolet Impala

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak obniżyć przebieg swojego Chevroleta Impala . Wiedz już, że ta praca jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli przeprowadzisz tę akcję, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Chevroleta Impala przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Chevrolecie Impala:

  Choć są one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, w rzeczywistości wystarczyło po prostu zlokalizuj kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg jego Chevroleta Impala.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Chevrolet Impala;

  W końcu popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż ich warianty mechaniczne. Faktycznie, za pomocą gniazda diagnostycznego w Twoim Chevrolet Impala, możliwe jest zresetowanie licznika Twojego Chevrolet Impala , przy pomocy komputera i oprogramowania możliwa jest zmiana danych przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Wibracje na biegu jałowym Chevrolet Impala, co robić ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Chevroleta Impala, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Impala.

Ссылка на основную публикацию