Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolecie Malibu

Nowoczesne pojazdy mają imponującą gamę funkcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim samochodzie. Jednak niektóre proste funkcje są nadal całkiem praktyczne. W rzeczywistości znajomość zasięgu swojego Chevroleta Malibu jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu paliwa. Większość z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Chevroleta Malibu do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów zamierzamy przejechać . W tym artykule pokażemy Ci jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolecie Malibu . Za pierwszym razem będziemy entuzjastycznie nastawieni do tego, jak działa ten licznik dni, a po raz drugi, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Chevroleta Malibu.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Chevrolecie Malibu?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne odkrywanie, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli myślisz o resetowanie licznika kilometrów do Chevroleta Malibu , to ten komponent na pewno Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej wymiany jest głównie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak zmienić mechaniczne liczniki kilometrów na zmniejszyć lub zresetować przebieg Chevroleta Malibu aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Chevrolecie Malibu, Jest to czujnik, który może być umieszczony w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Chevroleta Malibu i który przesyła dane o przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Chevroleta Malibu

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Chevrolecie Malibu

.

Przejdźmy teraz do najpotrzebniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów swojego Chevroleta Malibu? Niemniej jednak ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Chevroleta Malibu, mogą nie czuć się komfortowo z procedurą wykonania tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym metodom resetowania licznika podróży do zera w Chevrolecie Malibu:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Chevroleta Malibu zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejrzyj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez opcje samochodu, aby zresetować go do zera

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Chevroleta Malibu, przeczytaj naszą treść na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego licznika Chevrolet Malibu

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Chevroleta Malibu . Wiedz już, że ten akt jest całkowicie zabronione przez prawo , i że jeśli wykonasz ten czyn, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Chevroleta Malibu przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Chevrolecie Malibu:

  Niemniej jednak stają się one coraz rzadsze, mechaniczne drogomierze są najłatwiejsze do manipulowania, w rzeczywistości wystarczyło po prostu znajdź kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg jego Chevroleta Malibu.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Chevrolecie Malibu;

  Wreszcie, popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż ich wersje mechaniczne. W rzeczywistości za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Chevroleta Malibu można zresetować licznik Twojego Chevroleta Malibu , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Chevroleta Malibu ?

Jeśli potrzebujesz więcej przewodników na temat Chevroleta Malibu, przejdź do naszej kategorii Chevrolet Malibu.

Ссылка на основную публикацию