Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolet Corvette?

Nowoczesne pojazdy mają znaczną liczbę opcji, a teraz możesz nawet korzystać z Deezer w swoim pojeździe silnikowym. Jednak niektóre proste opcje są nadal przydatne. Prawdę mówiąc, świadomość zasięgu Chevroleta Corvette jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Wielu z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Chevroleta Corvette do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów zamierzamy przejechać . W tym artykule wyjaśnimy jak zresetować licznik kilometrów w Chevrolet Corvette . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu Chevroleta Corvette.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Chevrolet Corvette?

Zacznijmy nasz artykuł od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane, aby dowiedzieć się, jak działa Twój pojazd silnikowy, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli się zastanawiasz resetowanie licznika kilometrów do Chevroleta Corvette , to ta część absolutnie Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik przebiegu pojazdu mechanicznego był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej zmiany jest głównie walka z oszustwo milowe , w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak zmienić mechaniczne liczniki kilometrów na zmniejszyć lub zresetować przebieg Chevroleta Corvette aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Chevrolet Corvette, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach, w zależności od roku, w którym posiadasz Chevrolet Corvette i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Cena wymiany amortyzatora do Chevroleta Corvette ?

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Chevrolet Corvette

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w swoim Chevrolet Corvette? Niemniej jednak ten krok jest dość często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Chevroleta Corvette, mogą nie czuć się komfortowo z procesem realizacji tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym sposobom resetowania licznika podróży do zera w Chevrolet Corvette:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć comodo licznika po prawej stronie, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojej Chevroleta Corvette zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez ustawienia samochodu, aby zresetować je do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Chevroleta Corvette, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg licznika Chevrolet Corvette

Ostatnia część, która może niektórych z Was zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Chevroleta Corvette . Wiedz już, że ten akt jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę akcję, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Chevroleta Corvette przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Chevrolet Corvette:

  Mimo, że stają się one coraz rzadsze, najmniej trudno jest z nimi manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło znajdź kabel miernika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg Chevroleta Corvette.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Chevrolet Corvette;

  Wreszcie, popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż warianty mechaniczne. Wprawdzie, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Chevroleta Corvette, możliwe jest zresetowanie licznika Twojego Chevroleta Corvette , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Kierownica zablokowana w moim Chevrolet Corvette, co mogę zrobić?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Chevrolet Corvette, spójrz na kategorię Chevrolet Corvette.

Ссылка на основную публикацию