Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Ford Mustang

Nowoczesne pojazdy są wyposażone w imponującą liczbę opcji, a teraz możesz nawet grać w Deezer na swoim pojeździe silnikowym. Z drugiej strony niektóre podstawowe opcje są nadal całkiem przydatne. Oczywiście świadomość zasięgu Twojego Ford Mustanga jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Większość z nas ma tendencję do robienia podobnych rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Ford Mustanga do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym artykule wyjaśnimy jak zresetować licznik kilometrów w Ford Mustang . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Ford Mustanga.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Ford Mustang?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne, aby dowiedzieć się, jak działa Twój pojazd silnikowy, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli się zastanawiasz resetowanie licznika do Ford Mustanga , to ta część na pewno Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik przebiegu pojazdu mechanicznego był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej wymiany jest przede wszystkim walka z oszustwo milowe w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Ford Mustanga aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej ogólna w Ford Mustangu, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Ford Mustanga i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Gdzie umieścić płyn chłodzący w Ford Mustang ?

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Ford Mustang

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w swoim Ford Mustangu? Niemniej jednak ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Ford Mustanga, mogą nie czuć się komfortowo z procedurą wykonywania tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Ford Mustang:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Ford Mustanga zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez konfiguracje samochodu, aby zresetować go do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Ford Mustanga, przeczytaj naszą treść na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego Ford Mustanga

Ostatnia część, która może niektórych z Was zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Ford Mustanga . Wiedz już, że ta akcja jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Ford Mustanga przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Ford Mustang:

  Mimo, że są one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, właściwie wystarczyło tylko znajdź kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i zwiększyć lub obniżyć przebieg swojego Ford Mustanga.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Ford Mustang;

  Wreszcie, obecnie powszechne elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż typy mechaniczne. Oczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Ford Mustanga można zresetować licznik Twojego Ford Mustanga , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Ford Mustanga od środka?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Ford Mustanga, spójrz na kategorię Ford Mustang.

Ссылка на основную публикацию