Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Honda HR V

Nowoczesne pojazdy mają imponującą gamę opcji, a teraz możesz nawet grać w Deezer w swoim samochodzie. Jednak niektóre podstawowe opcje są nadal dość funkcjonalne. Oczywiście znajomość zasięgu Twojej Hondy HR V jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło Ci benzyny. Wielu z nas często robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszej Hondy HR V do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów zamierzamy przejechać . W tym artykule opiszemy jak zresetować licznik kilometrów w Honda HR V . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Hondy HR V.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Honda HR V?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne zastanawianie się, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli martwisz się o resetowanie licznika kilometrów do Honda HR V , wtedy ten składnik z pewnością przyniesie Ci korzyści.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej zmiany jest głównie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Hondy HR V aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej podstawowa w Honda HR V, jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojej Hondy HR V i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Fotel zablokował się Honda HR V w pozycji

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Honda HR V

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w Twojej Honda HR V? Chociaż ten krok jest ogólnie łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Hondy HR V, mogą nie znać procedury wykonania tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym metodom resetowania licznika podróży do zera w Honda HR V:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik kilometrów Twojej Hondy HR V zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez ustawienia samochodu, aby zresetować je do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojej Hondy HR V, zapoznaj się z treścią na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg jego licznika kilometrów Honda HR V

Ostatni element, z którego niektórzy z Was mogą skorzystać, jak obniżyć przebieg jego Hondy HR V . Wiedz już, że ten akt jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz ten akt, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Hondy HR V przed jej zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Honda HR V:

  Mimo, że są one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, w rzeczywistości wystarczyło tylko Zidentyfikuj kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócił się do góry nogami i podniósł lub obniż przebieg jego Hondy HR V.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Honda HR V;

  Wreszcie, obecnie podstawowe elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż typy mechaniczne. Oczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojej Hondy HR V można zresetować licznik Twojej Hondy HR V , przy pomocy komputera i oprogramowania możliwa jest zmiana danych przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Honda HR V, co robić ?

W przypadku dalszych pytań dotyczących Hondy HR V, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Hondy HR V.

Ссылка на основную публикацию