Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Nissan Murano

Nowoczesne pojazdy są wyposażone w imponującą liczbę funkcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim samochodzie. Z drugiej strony niektóre proste funkcje są nadal bardzo przydatne. Rzeczywiście, znajomość zasięgu Twojego Nissana Murano jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Większość z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Nissana Murano do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów zamierzamy przejechać . W tym artykule opiszemy jak zresetować licznik kilometrów w Nissan Murano . Za pierwszym razem będziemy entuzjastycznie nastawieni do tego, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Nissana Murano.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Nissan Murano?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne zastanawianie się, jak działa Twój samochód, nadal mądrze i praktycznie jest znać podstawy. Jeśli pytasz o resetowanie licznika do Nissan Murano , to ten komponent na pewno Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Intencją tej zmiany jest konkretnie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości niektórzy z nas wiedzieli, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Nissana Murano aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej podstawowa w Nissan Murano, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Nissana Murano i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik klimatyzatora w Nissan Murano?

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Nissan Murano

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w swoim Nissan Murano? Chociaż ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Nissana Murano, mogą nie czuć się komfortowo z procesem przeprowadzania tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Nissan Murano:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik kilometrów Twojego Nissana Murano zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez opcje samochodu, aby zresetować go do zera

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Nissana Murano, przeczytaj naszą stronę z treścią na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg jego licznika Nissan Murano

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak obniżyć przebieg swojego Nissana Murano . Wiedz już, że ta praca jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę akcję, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Nissana Murano przed jego zakupem, ciekawa może być wiedza o tym, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Nissan Murano:

  Choć stają się one coraz rzadsze, najmniej trudno jest przy nich manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło tylko Zidentyfikuj kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg Nissana Murano.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Nissan Murano;

  Wreszcie, obecnie podstawowe elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż wersje mechaniczne. Rzeczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Nissana Murano można zresetować licznik Twojego Nissana Murano , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Problem z migaczem Nissan Murano, co robić ?

Więcej wskazówek dotyczących Nissana Murano znajdziesz w kategorii Nissan Murano.

Ссылка на основную публикацию