Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Peugeot e-208

Nowoczesne samochody są wyposażone w imponującą liczbę opcji, a teraz możesz nawet grać w Deezer na swoim samochodzie. Jednak niektóre podstawowe opcje są nadal bardzo przydatne. Prawdę mówiąc, zapoznanie się z zasięgiem Twojego Peugeota e-208 jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Wielu z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Peugeota e-208 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście wyjaśnimy jak zresetować licznik w Peugeot e-208 . Za pierwszym razem będziemy ciekawi jak działa ten licznik dzienny, a za drugim jak zresetować ten licznik podróży i na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Peugeota e-208.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Peugeot e-208?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane odkrycie, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli się zastanawiasz resetowanie licznika do Peugeot e-208 , to ten komponent absolutnie Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej zmiany jest przede wszystkim walka z oszustwo milowe oczywiście niektórzy z nas wiedzieli, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejsz lub zresetuj przebieg Peugeota e-208 aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Peugeot e-208, jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojego Peugeota e-208 i który przekazuje dane o przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Peugeota e-2008 ?

Wyzeruj licznik dziennych przebiegów w Peugeot e-208

.

Przejdźmy teraz do najpotrzebniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w Twoim Peugeot e-208? Niemniej jednak ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Peugeota e-208, mogą nie być zaznajomieni z procesem wykonania tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Peugeot e-208:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik kilometrów Twojego Peugeot e-208 zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejrzyj konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez konfiguracje samochodu, aby zresetować go do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Peugeota e-208, zapoznaj się z naszą treścią na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego licznika Peugeot e-208

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Peugeot e-208 . Wiedz już, że ta praca jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Peugeota e-208 przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Peugeot e-208:

  Mimo, że stają się one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, w rzeczywistości wystarczyło po prostu znajdź kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i podnieść lub obniżyć przebieg swojego Peugeota e-208.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Peugeot e-208;

  W końcu popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż ich wersje mechaniczne. Wprawdzie, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Peugeot e-208 można zresetować licznik w Twoim Peugeot e-208 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak zmienić lusterko boczne w moim Peugeot e-2008 ?

W przypadku dalszych pytań dotyczących Peugeota e-208 zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Peugeot e-208.

Ссылка на основную публикацию