Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volkswagenie Golfie 2?

Nowoczesne pojazdy są zbudowane z godnym uwagi zakresem opcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim samochodzie. Jednak niektóre proste opcje są nadal całkiem funkcjonalne. W rzeczywistości znajomość zasięgu Twojego Volkswagena Golfa 2 jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu benzyny. Wielu z nas często robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Volkswagena Golfa 2 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym artykule opiszemy jak zresetować licznik w Volkswagenie Golfie 2 . Za pierwszym razem będziemy entuzjastycznie nastawieni do tego, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Volkswagena Golfa 2.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volkswagen Golf 2?

Zacznijmy nasz artykuł od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest konieczne zastanawianie się, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli myślisz o resetowanie licznika do Volkswagena Golfa 2 , wtedy ta część będzie dla Ciebie absolutnie korzystna.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej zmiany jest konkretnie walka z oszustwo milowe rzeczywiście wiele osób wiedziało, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Volkswagena Golfa 2 aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej ogólna w Volkswagenie Golfie 2, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa 2 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Mój Volkswagen Golf 3 zjeżdża w prawo, co robić ?

Wyzeruj licznik dziennych przebiegów w Volkswagenie Golfie 2

.

Przejdźmy teraz do najpotrzebniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów Twojego Volkswagena Golfa 2? Chociaż ten krok jest dość łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Volkswagena Golfa 2, mogą nie znać procedury wykonania tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Volkswagenie Golfie 2:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volkswagena Golfa 2 zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przeszukaj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez ustawienia samochodu, aby zresetować je do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volkswagena Golfa 2, przeczytaj nasz artykuł na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego Volkswagena Golfa 2

Ostatnia część, z której niektórzy z Was mogą skorzystać, jak obniżyć przebieg jego Volkswagena Golfa 2 . Wiedz już, że ta praca jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Volkswagena Golfa 2 przed jego zakupem, ciekawa może być wiedza o tym, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volkswagen Golf 2:

  Niemniej jednak stają się one coraz rzadsze, najmniej trudno jest z nimi manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło tylko znajdź kabel miernika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócił się do góry nogami i podniósł lub zmniejszył przebieg swojego Volkswagena Golfa 2.

  .

 • Zresetuj licznik elektroniczny do zera w Volkswagen Golf 2;

  Wreszcie, obecnie powszechne elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż typy mechaniczne. W rzeczywistości za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volkswagena Golfa 2 można zresetować licznik Twojego Volkswagena Golfa 2 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Volkswagenie Golfie 8 ?

Więcej wskazówek dotyczących Volkswagena Golfa 2 znajdziesz w kategorii Volkswagen Golf 2.

Ссылка на основную публикацию