Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volkswagenie Golfie 6?

Nowoczesne samochody są wyposażone w wiele opcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim samochodzie. Z drugiej strony niektóre podstawowe opcje są nadal całkiem przydatne. Rzeczywiście, znajomość zasięgu swojego Volkswagena Golfa 6 jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu gazu. Wielu z nas robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Volkswagena Golfa 6 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym artykule wyjaśnimy jak zresetować licznik w Volkswagenie Golfie 6 . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy można zmniejszyć przebieg jego Volkswagena Golfa 6.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volkswagen Golf 6?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane odkrycie, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli martwisz się o resetowanie licznika do Volkswagena Golfa 6 , wtedy ten składnik z pewnością przyniesie Ci korzyści.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej wymiany jest przede wszystkim walka z oszustwo milowe , w rzeczywistości niektóre osoby wiedziały, jak zmienić mechaniczne liczniki kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Volkswagena Golfa 6 aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Volkswagenie Golfie 6, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 6 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Volkswagena Golfa 7 ?

Wyzeruj licznik dziennych przebiegów w Volkswagenie Golfie 6

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów Twojego Volkswagena Golfa 6? Chociaż ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Volkswagena Golfa 6, mogą nie znać procedury wykonywania tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym podejściom do resetowania licznika podróży do zera w Volkswagenie Golfie 6:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volkswagena Golfa 6 zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przeszukaj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez konfiguracje samochodu, aby zresetować go do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volkswagena Golfa 6, przeczytaj naszą treść na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego Volkswagena Golfa 6

Ostatni element, z którego niektórzy z Was mogą skorzystać, jak obniżyć przebieg jego Volkswagena Golfa 6 . Wiedz już, że ta akcja jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli dokonasz tego czynu, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Volkswagena Golfa 6 przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volkswagen Golf 6:

  Mimo to stają się one coraz rzadsze, najmniej trudno manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło znajdź kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby obrócił się do góry nogami i podniósł lub zmniejszył przebieg swojego Volkswagena Golfa 6.

  .

 • Zresetuj licznik elektroniczny do zera w Volkswagen Golf 6;

  W końcu popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż liczniki mechaniczne. Rzeczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volkswagena Golfa 6 można zresetować licznik Twojego Volkswagena Golfa 6 , przy pomocy komputera i oprogramowania możliwa jest zmiana danych przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak sprawdzić poziom płynu hamulcowego w Volkswagenie Golfie 7 ?

Jeśli potrzebujesz więcej samouczków na temat Volkswagena Golfa 6, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Golf 6.

Ссылка на основную публикацию