Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volkswagenie Golfie 7?

Nowoczesne samochody są wyposażone w znaczną liczbę funkcji, a teraz możesz nawet korzystać z Deezer w swoim samochodzie. Z drugiej strony niektóre proste funkcje są nadal bardzo przydatne. Rzeczywiście, znajomość zasięgu Twojego Volkswagena Golfa 7 jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu gazu. Wielu z nas robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Volkswagena Golfa 7 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście pokażemy Ci jak zresetować licznik w Volkswagenie Golfie 7 . Za pierwszym razem będziemy entuzjastycznie nastawieni do tego, jak działa ten licznik dni, a za drugim razem, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy można zmniejszyć przebieg Volkswagena Golfa 7.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volkswagenie Golfie 7?

Zacznijmy od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane odkrycie, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli pytasz o resetowanie licznika do Volkswagena Golfa 7 , to ta część na pewno Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej wymiany jest głównie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak zmienić mechaniczne liczniki kilometrów na zmniejszyć lub zresetować przebieg Volkswagena Golfa 7 aby móc go sprzedać za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej ogólna w Volkswagenie Golfie 7, Jest to czujnik, który może znajdować się w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa 7 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Wyzeruj licznik dziennych przebiegów w Volkswagenie Golfie 7

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów Twojego Volkswagena Golfa 7? Chociaż ten krok jest ogólnie łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Volkswagena Golfa 7, mogą nie znać procedury przeprowadzania tego procesu.

Weiterlesen:
Jakie paliwo do Volkswagena Golfa ?

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Volkswagenie Golfie 7:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volkswagena Golfa 7 zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez ustawienia samochodu, aby zresetować je do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volkswagena Golfa 7, przeczytaj naszą treść na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego Volkswagena Golfa 7

Ostatnia część, która może niektórych z Was zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Volkswagena Golfa 7 . Wiedz już, że ten akt jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Volkswagena Golfa 7 przed jego zakupem, ciekawa może być wiedza o tym, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volkswagen Golf 7:

  Mimo, że są one coraz rzadsze, najmniej trudno jest z nimi manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło po prostu Zidentyfikuj kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg swojego Volkswagena Golf 7.

  .

 • Zresetuj licznik elektroniczny do zera w Volkswagen Golf 7;

  Wreszcie, powszechnie stosowane obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż ich warianty mechaniczne. Rzeczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volkswagena Golfa 7 można zresetować licznik Twojego Volkswagena Golfa 7 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Golfie 2?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector