Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volkswagenie Golfie 8?

Nowoczesne samochody są budowane z godnym uwagi zakresem funkcji, a teraz możesz nawet korzystać z Deezer w swoim samochodzie. Jednak niektóre podstawowe funkcje są nadal bardzo przydatne. Oczywiście świadomość zasięgu swojego Volkswagena Golfa 8 jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu gazu. Większość z nas często robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Volkswagena Golfa 8 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym artykule wyjaśnimy jak zresetować licznik w Volkswagenie Golfie 8 . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy można zmniejszyć przebieg jego Volkswagena Golfa 8.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volkswagenie Golfie 8?

Zacznijmy naszą stronę z treścią od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane zrozumienie, jak działa Twój samochód, nadal mądre i praktyczne jest poznanie zasad. Jeśli myślisz o resetowanie licznika do Volkswagena Golfa 8 , to ten komponent absolutnie Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik licznika w Twoim samochodzie był mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej wymiany jest głównie walka z oszustwo milowe , oczywiście, niektórzy z nas wiedzieli jak zmienić mechaniczne liczniki na zmniejszyć lub zresetować przebieg Volkswagena Golfa 8 aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najbardziej ogólna w Volkswagenie Golfie 8, Jest to czujnik, który może znajdować się w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Volkswagena Golfa 8 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Volkswagenie Golfie 8 ?

Wyzeruj licznik dziennych przebiegów w Volkswagenie Golfie 8

.

Przejdźmy teraz do najpotrzebniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik kilometrów Twojego Volkswagena Golfa 8? Chociaż ten krok jest dość często łatwy do wykonania, niektórzy z Was, na przykład nowi nabywcy Volkswagena Golfa 8, mogą nie czuć się komfortowo z procesem wykonywania tego zadania.

Przyjrzymy się teraz różnym technikom resetowania licznika podróży do zera w Volkswagenie Golfie 8:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volkswagena Golfa 8 zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przeszukaj konsolę środkową i wyświetlacz swojego samochodu, przechodząc przez ustawienia samochodu, aby zresetować je do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volkswagena Golfa 8, przejrzyj naszą stronę z treścią na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg swojego Volkswagena Golfa 8

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Volkswagena Golfa 8 . Wiedz już, że ta akcja jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Volkswagena Golfa 8 przed jego zakupem, warto wiedzieć, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volkswagen Golf 8:

  Choć stają się one coraz rzadsze, najmniej trudno jest przy nich manipulować mechanicznymi licznikami, w rzeczywistości wystarczyło tylko znajdź kabel miernika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg swojego Volkswagena Golfa 8.

  .

 • Zresetuj licznik elektroniczny do zera w Volkswagen Golf 8;

  Wreszcie, obecnie powszechne elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż wersje mechaniczne. Oczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volkswagena Golfa 8 można zresetować licznik Twojego Volkswagena Golfa 8 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Volkswagena Golfa 6 ?

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 8, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Volkswagen Golf 8.

Ссылка на основную публикацию