Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volkswagenie Golfie

Nowoczesne samochody są wyposażone w imponującą liczbę opcji, a teraz możesz nawet korzystać z Deezer w swoim pojeździe silnikowym. Z drugiej strony niektóre podstawowe opcje są nadal dość praktyczne. Oczywiście świadomość zasięgu swojego Volkswagena Golfa jest częścią podstawowej wiedzy, aby nie zabrakło mu paliwa. Wielu z nas robi podobne rzeczy, chcąc zresetować licznik naszego Volkswagena Golfa do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście pokażemy Ci jak zresetować licznik w Volkswagenie Golfie . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Volkswagena Golfa.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volkswagenie Golfie?

Zacznijmy nasz artykuł od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane zrozumienie, jak działa Twój pojazd silnikowy, nadal mądre i praktyczne jest poznanie podstaw. Jeśli martwisz się o resetowanie licznika do Volkswagena Golfa , to ten komponent na pewno Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik przebiegu pojazdu mechanicznego był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tej zmiany jest głównie walka z oszustwo milowe w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak manipulować mechanicznymi licznikami kilometrów, aby zmniejszyć lub zresetować przebieg Volkswagena Golfa aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z układ bębnów połączony z linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęściej spotykana w Volkswagenie Golfie, Jest to czujnik, który można umieścić w różnych miejscach w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Volkswagenie Golfie 6?

Wyzeruj licznik dziennych kilometrów w Volkswagenie Golfie

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w Twoim Volkswagenie Golfie? Chociaż ten krok jest często łatwy do wykonania, niektórzy z was, na przykład nowi nabywcy Volkswagena Golfa, mogą nie czuć się komfortowo z procesem realizacji tego procesu.

Przyjrzymy się teraz różnym metodom resetowania licznika podróży do zera w Volkswagenie Golfie:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volkswagena Golfa zostanie wyzerowany.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejdź przez konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez opcje samochodu, aby zresetować go do zera

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volkswagena Golfa, przeczytaj nasz artykuł na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg licznika jego Volkswagena Golfa

Ostatni element, który niektórych z Was może zainteresować, jak zmniejszyć przebieg jego Volkswagena Golfa . Wiedz już, że ten akt jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Jeśli jednak masz wątpliwości co do przebiegu Volkswagena Golfa przed jego zakupem, ciekawa może być wiedza o tym, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volkswagenie Golfie:

  Mimo, że są one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, w rzeczywistości wystarczyło zlokalizuj kabel miernika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócił się do góry nogami i podniósł lub zmniejszył przebieg swojego Volkswagena Golfa.

  .

 • Zresetuj licznik elektroniczny do zera w Volkswagenie Golfie;

  W końcu powszechne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż liczniki mechaniczne. Oczywiście, za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volkswagena Golfa można zresetować licznik Twojego Volkswagena Golfa , przy pomocy komputera i oprogramowania możliwa jest zmiana danych przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Jak zamontować zaczep w Volkswagenie Golfie 3 ?

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa, zajrzyj do kategorii Volkswagen Golf.

Ссылка на основную публикацию