Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jak zresetować licznik kilometrów w Volvo Xc40

Nowoczesne pojazdy mają znaczną liczbę funkcji, a teraz możesz nawet słuchać Deezera w swoim pojeździe silnikowym. Jednak niektóre proste funkcje są nadal całkiem funkcjonalne. W rzeczywistości świadomość zasięgu Twojego Volvo Xc40 jest częścią prostej wiedzy, aby nie zabrakło mu paliwa. Większość z nas robi to samo, chcąc zresetować licznik naszego Volvo Xc40 do zera po zatankowaniu, aby wiedzieć, ile kilometrów mamy zamiar przejechać . W tym poście opiszemy jak zresetować licznik kilometrów w Volvo Xc40 . Za pierwszym razem będziemy ciekawi, jak działa ten licznik dni, a za drugim, jak zresetować ten licznik podróży, a na koniec, czy możliwe jest zmniejszenie przebiegu jego Volvo Xc40.

Jak działa licznik przebiegu podróży w Volvo Xc40?

Zacznijmy nasz artykuł od tego, jak działa Twój licznik. Chociaż nie jest wymagane, aby dowiedzieć się, jak działa Twój pojazd silnikowy, nadal mądre i praktyczne jest poznanie zasad. Jeśli się zastanawiasz resetowanie licznika kilometrów do Volvo Xc40 , to ta część absolutnie Cię zainteresuje.

Licznik przebiegu lub licznik przebiegu pojazdu mechanicznego był kiedyś mechaniczny, a teraz został zmieniony na elektroniczny. Celem tego zastąpienia jest konkretnie walka z oszustwo milowe , w rzeczywistości wiele osób wiedziało, jak zmienić mechaniczne liczniki kilometrów na zmniejszyć lub zresetować przebieg Volvo Xc40 aby sprzedać go za więcej niż jego rzeczywista wartość.

W wersji mechanicznej działa z system bębnów połączonych linką napędzaną przez wał wyjściowy skrzyni biegów lub dyferencjał . Wreszcie wersja elektroniczna, najczęstsza w Volvo Xc40, Jest to czujnik, który może znajdować się w różnych miejscach w zależności od roku Twojego Volvo Xc40 i który przesyła dane dotyczące przebiegu do komputera pokładowego.

Zresetuj licznik dziennych przebiegów do zera w Volvo Xc40

.

Przejdźmy teraz do najważniejszego kroku, jak zresetować dzienny licznik w Twoim Volvo Xc40? Chociaż ten krok jest ogólnie łatwy do wykonania, niektórzy z Was, na przykład nowi nabywcy Volvo Xc40, mogą nie znać procesu wykonywania tego zadania.

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek skrzyni biegów w Volvo Xc40 ?

Przyjrzymy się teraz różnym sposobom resetowania licznika przebiegu podróży do zera w Volvo Xc40:

 • Przytrzymaj prawy przycisk na desce rozdzielczej przez kilka sekund, aż na liczniku przebiegu podróży pojawi się zero
 • Jeśli ten przycisk nie działa, możesz użyć prawego licznika comodo, naciskając przycisk na jego końcu przez kilka sekund, aż licznik Twojego Volvo Xc40 zostanie zresetowany do zera.
 • Wreszcie, w przypadku niektórych nowszych modeli może być konieczne przejrzyj konsolę środkową i wyświetlacz samochodu, przechodząc przez konfiguracje samochodu, aby zresetować go do zera;

.

Jeśli chcesz zresetować licznik serwisowy swojego Volvo Xc40, zapoznaj się z naszym artykułem na ten temat.

Cofnij lub zmniejsz przebieg jego licznika kilometrów Volvo Xc40

Ostatnia część, która może niektórych z Was zainteresować, jak obniżyć przebieg jego Volvo Xc40 . Wiedz już, że ta praca jest całkowicie zabronione przez prawo i że jeśli wykonasz tę pracę, ryzykujesz do 2 lat więzienia i 300 000 euro grzywny. Niemniej jednak, jeśli masz wątpliwości co do przebiegu Volvo Xc40 przed jego zakupem, ciekawa może być wiedza o tym, jak działają oszuści.

 • Resetowanie licznika mechanicznego do zera w Volvo Xc40:

  Choć są one coraz rzadsze, najmniej trudne do manipulacji są liczniki mechaniczne, w rzeczywistości wystarczyło po prostu znajdź kabel licznika, odłącz go i podłącz do niego wiertarkę, aby odwrócić go do góry nogami i zwiększyć lub zmniejszyć przebieg swojego Volvo Xc40.

  .

 • Zresetuj elektroniczny licznik kilometrów do zera w Volvo Xc40;

  W końcu, popularne obecnie elektroniczne liczniki kilometrów, które miały skutecznie zwalczać oszustwa, nie są bardziej niewrażliwe niż liczniki mechaniczne. W rzeczywistości za pomocą gniazda diagnostycznego Twojego Volvo Xc40 można zresetować licznik Twojego Volvo Xc40 , przy pomocy komputera i oprogramowania istnieje możliwość modyfikacji danych o przebiegu wyświetlanych na desce rozdzielczej.

Weiterlesen:
Najlepszy olej silnikowy do Volvo Xc40

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volvo Xc40, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Volvo Xc40.

голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector