Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Audi S5 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Audi S5? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Audi S5? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Audi S5, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Audi S5 .

Jakiego paliwa użyć do Audi S5 diesel?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Audi S5. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami diesla, które znajdziesz przy pompie gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Weiterlesen:
Przyśpieszające wibracje w Audi S5, co robić ?

Olej napędowy premium do Audi S5 lub B7 diesel

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Audi S5 , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najlepszy wśród kierowców Audi S5 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Audi S5 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Audi S5 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Audi S5?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Audi S5 , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Audi S5 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Audi S5 i ich specyfika.

Paliwo benzyna SP95 E5 do Audi S5

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli Audi S5, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Audi S5

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak do użytku tylko przez Audi S5 wynalezione po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Audi S5

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Audi S5 w rzeczywistości pozwala na to jego skład do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Jak wyłączyć immobilizer Audi S5 ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Audi S5 jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO przez Audi S5 z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Audi S5, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Audi S5.

Ссылка на основную публикацию