Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Mercedesa Benz CLS Class ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu kwestionujesz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Mercedesa Klasy CLS? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojej klasy Mercedes Benz CLS? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Mercedes Benz CLS Class, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Mercedes Benz CLS Class .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Mercedes Benz CLS Class?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Mercedesa Benz CLS klasy z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Mercedes Classe Cls

Olej napędowy premium do Mercedes Benz CLS Class lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Mercedes Benz CLS Class , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest koniecznie najlepszy wśród kierowców Mercedes Benz CLS Class . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Mercedesa Benz CLS Class lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Mercedesa Benz CLS Class lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Ponadto został wprowadzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Mercedes Benz CLS Class?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Mercedes Benz CLS Class , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w oparciu o rok Twojego Mercedes Benz CLS Class nie będziesz w stanie wykorzystać wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Mercedes Benz CLS Class i ich specyfiki.

Paliwo benzynowe SP95 E5 dla Mercedes Benz CLS Class

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Mercedes Benz CLS Class, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik w Mercedesie Classe Cls, co mogę zrobić ?

Paliwo SP95 E10 dla Mercedes Benz CLS Class

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Mercedes Benz CLS Class wynaleziony po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Mercedes Benz CLS Class

Jest Najlepsze paliwo dla benzyny Mercedes Benz CLS Class w rzeczywistości jego skład to umożliwia odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Mercedesa Benz CLS Class jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany JUST by Mercedes Benz CLS Class z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli chcesz więcej samouczków na temat Mercedes Benz CLS Class, przejdź do naszej kategorii Mercedes Benz CLS Class.

Ссылка на основную публикацию