Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Mercury Mariner ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Mercury Mariner? Pójście do dystrybutora paliwa to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Mercury Mariner? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Mercury Mariner, a po drugie, jakie paliwo wybrać dla benzyny Mercury Mariner .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Mercury Mariner?

Dlatego zaczynamy od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Mercury Mariner. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Weiterlesen:
Jak wymienić baterię karty klucza Mercury Mariner?

Najwyższej jakości olej napędowy do silników wysokoprężnych Mercury Mariner lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Mercury Mariner , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest z konieczności najbardziej popularny wśród kierowców Mercury Mariner . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Mercury Mariner lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Mercury Mariner lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Co więcej, został zaprojektowany tak, aby przewyższał pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Mercury Mariner?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Mercury Mariner , w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od roku, w którym znajduje się twój Mercury Mariner, nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw obecnych na pompie, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Mercury Mariner i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 dla Mercury Mariner

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Mercury Mariner, odpowiada większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 dla Mercury Mariner

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak nadające się do użytku tylko przez firmę Mercury Mariner wynalezioną po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Mercury Mariner

Jest Najlepsze paliwo dla benzyny Mercury Mariner w rzeczywistości jego skład to umożliwia do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Kierownica, która piszczy na Mercury Mariner?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Mercury Mariner jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany TYLKO przez firmę Mercury Mariner z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Mercury Mariner, nie wahaj się zapoznać z naszą kategorią Mercury Mariner.

Ссылка на основную публикацию