Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Nissana Versa?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu martwisz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Nissana Versa? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się Wam pomóc poznać jakie paliwo wybrać do swojego Nissana Versa? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Nissan Versa, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Nissan Versa .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Nissan Versa?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do Nissana Versa z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Weiterlesen:
Problemy z prowadzeniem na drodze Nissan Versa

Olej napędowy premium do Nissana Versa lub oleju napędowego B7

Więc zaczynamy od wysokiej jakości olej napędowy do Nissana Versa , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , w konsekwencji jest najpopularniejszym wśród kierowców Nissana Versa . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Nissana Versa lub oleju napędowego B10

.

Olej napędowy Excellium do Nissana Versa lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Co więcej, został opracowany, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Nissan Versa?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części Paliwa dla Nissana Versa , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz Nissan Versa, nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Nissan Versa i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Nissana Versa

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Nissana Versa, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Nissana Versa

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Nissana Versa zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Nissan Versa

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Nissan Versa w rzeczywistości jego skład to umożliwia pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Kiedy wymienić filtr cząstek stałych w Nissan Versa ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Nissana Versa jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany JUST by Nissan Versa z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Nissana Versa, zajrzyj do kategorii Nissan Versa.

Ссылка на основную публикацию