Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Espace ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż, czy dopiero o tym myślisz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Espace? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Espace? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Renault Espace, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Espace .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Renault Espace?

Dlatego zaczynamy od skupienia się na paliwie do Renault Espace z silnikiem wysokoprężnym. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Weiterlesen:
Lampka olejowa Renault Espace, która pozostaje włączona

Olej napędowy premium do Renault Espace lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Renault Espace , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest faktycznie najpopularniejszy wśród kierowców Renault Espace . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Renault Espace lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Espace lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został wprowadzony, aby wyjść poza pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Espace?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Renault Espace , w zasadzie trzeba wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Renault Espace nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Renault Espace i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Renault Espace

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Renault Espace, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać jednostkę silnika w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Espace

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Renault Espace zaprojektowane po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Espace

Jest Najlepsze paliwo dla benzyny Renault Espace w rzeczywistości jego skład to umożliwia odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik podnośnika szyb w Renault Espace 4 ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Espace jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć TYLKO przez Renault Espace z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Renault Espace, zachęcamy do zapoznania się z naszą kategorią Renault Espace.

Ссылка на основную публикацию