Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Grand Modus ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy dopiero o tym myślisz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Grand Modus? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Grand Modus? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Renault Grand Modus, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Grand Modus .

Jakiego paliwa użyć do diesla Renault Grand Modus?

Dlatego zaczynamy od skupienia się na paliwie do Renault Grand Modus z silnikiem Diesla. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Renault Grand Modus lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Renault Grand Modus , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest z konieczności najbardziej popularny wśród kierowców Renault Grand Modus . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: zwiększ żywotność silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Renault Grand Modus lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Grand Modus lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został zaprojektowany tak, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak złożyć lusterka boczne w Renault Grand Modus?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Grand Modus?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Renault Grand Modus , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Renault Grand Modus nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw obecnych na pompie, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Renault Grand Modus i ich specyfika .

Benzyna SP95 E5 do Renault Grand Modus

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Renault Grand Modus, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Grand Modus

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Renault Grand Modus zaprojektowany po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Grand Modus

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Renault Grand Modus w rzeczywistości jego skład to umożliwia odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Grand Modus jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO przez Renault Grand Modus z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Grand Modus, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Grand Modus.

Weiterlesen:
Gdzie znajduje się podnośnik w Renault Espace 3?
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector