Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Trafic 2 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Trafic 2? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Trafic 2? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Renault Trafic 2, a po drugie, jakie paliwo wybrać dla benzyny Renault Trafic 2 .

Jakie paliwo stosować do oleju napędowego Renault Trafic 2?

Dlatego zaczynamy od skoncentrowania się na paliwie do Renault Trafic 2 z silnikiem Diesla. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Renault Trafic 2 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Renault Trafic 2 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest w konsekwencji najpopularniejszym wśród kierowców Renault Trafic 2 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Renault Trafic 2 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Trafic 2 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy poszczególne dodatki są integrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Ponadto został wprowadzony, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak wymienić światła postojowe w moim Renault Trafic 2?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Trafic 2?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Renault Trafic 2 w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Renault Trafic 2 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na pompie, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Renault Trafic 2 i ich specyfika .

Benzyna SP95 E5 do Renault Trafic 2

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Renault Trafic 2, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Trafic 2

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak nadające się tylko do Renault Trafic 2 wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Trafic 2

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Renault Trafic 2 w rzeczywistości jego skład to umożliwia pozbyć się do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Trafic 2 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany TYLKO przez Renault Trafic 2 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Aby poznać więcej wskazówek dotyczących Renault Trafic 2, zajrzyj do kategorii Renault Trafic 2.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Silnik Renault Trafic 2 grzechocze, gdy jest zimny
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector