Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Trafic ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy samochód, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu pytasz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Trafic? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Trafic? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Renault Trafic, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Trafic .

Jakiego paliwa użyć do diesla Renault Trafic?

Zaczynamy więc od skoncentrowania się na paliwie do Renault Trafic z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie podejmujesz ryzyka, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Renault Trafic lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Renault Trafic , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , jest w związku z tym faktycznie najlepszy wśród kierowców Renault Trafic . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Renault Trafic lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Trafic lub B10 nazywany jest również olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ na zimę wprowadzane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został wprowadzony, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Silnik się trzęsie w Renault Trafic, co robić ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Trafic?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa dla Renault Trafic W rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Renault Trafic nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Renault Trafic i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Renault Trafic

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Renault Trafic, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Trafic

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak do użytku tylko przez Renault Trafic zaprojektowany po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Trafic

Jest Najlepsze paliwo dla benzyny Renault Trafic w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Trafic jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Renault Trafic z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Renault Trafic, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Renault Trafic.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik licznika kilometrów w Renault Trafic ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector