Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Twingo 2 ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu martwisz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Twingo 2? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Twingo 2? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do Renault Twingo 2 diesel, a po drugie, jakie paliwo wybrać do Renault Twingo 2 benzyna .

Jakiego paliwa użyć do Renault Twingo 2 diesel?

Więc zaczynamy od skupienia się na paliwie do Renault Twingo 2 z silnikiem Diesla. Trzeba wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa pasują do Twojego silnika i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo z drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Renault Twingo 2 lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Renault Twingo 2 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Renault Twingo 2 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Renault Twingo 2 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Twingo 2 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ na zimę wprowadzane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został opracowany, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Wibracje na biegu jałowym Renault Twingo 2, co robić ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Twingo 2?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Renault Twingo 2 w rzeczywistości trzeba wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Renault Twingo 2 nie będziesz miał możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na pompie, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Renault Twingo 2 i ich specyfika .

Benzyna SP95 E5 do Renault Twingo 2

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli Renault Twingo 2 na benzynę, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Twingo 2

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak nadające się tylko do Renault Twingo 2 wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Twingo 2

Jest Doskonałe paliwo dla Renault Twingo 2 benzyna w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Twingo 2 jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO Renault Twingo 2 z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Więcej wskazówek dotyczących Renault Twingo 2 znajdziesz w kategorii Renault Twingo 2.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wyczyścić przepływomierz masowy powietrza w Renault Twingo 2?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector