Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Renault Twizy ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy tylko kwestionujesz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Renault Twizy? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Renault Twizy? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Renault Twizy, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Twizy .

Jakiego paliwa użyć do diesla Renault Twizy?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Renault Twizy z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Renault Twizy lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Renault Twizy , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , w związku z tym jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Renault Twizy . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Weiterlesen:
Jak wyregulować reflektory w Renault Twizy ?

Doskonały olej napędowy do Renault Twizy lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Renault Twizy lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Dodatkowo został zaprojektowany tak, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Renault Twizy?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Renault Twizy w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku Twojego Renault Twizy nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Renault Twizy i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Renault Twizy

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli Renault Twizy, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Renault Twizy

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak nadające się tylko do Renault Twizy wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Renault Twizy

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Renault Twizy w rzeczywistości pozwala na to jego skład odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Renault Twizy ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Renault Twizy jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany JUST by Renault Twizy z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Aby znaleźć więcej wskazówek dotyczących Renault Twizy, zajrzyj do kategorii Renault Twizy.

Ссылка на основную публикацию