Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Skody Enyaq ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojej Skody Enyaq? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojej Skody Enyaq? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Skody Enyaq, a dodatkowo jakie paliwo wybrać dla benzyny Skoda Enyaq .

Jakiego paliwa użyć do diesla Skoda Enyaq?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Skody Enyaq z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Skoda Enyaq lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Skody Enyaq , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest w konsekwencji najlepszym wśród kierowców Skody Enyaq . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które zwiększ żywotność silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Skody Enyaq lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Skody Enyaq lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Co więcej, został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak holować Skodę Enyaq ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Skoda Enyaq?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa dla Skody Enyaq w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojej Skody Enyaq nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Skoda Enyaq i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Skody Enyaq

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli samochodów Skoda Enyaq, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Skody Enyaq

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Skodę Enyaq wynalezioną po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Skoda Enyaq

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Skoda Enyaq w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojej Skody Enyaq jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Skoda Enyaq z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Skody Enyaq, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Skoda Enyaq.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Pomarańczowe światło Skoda Enyaq, które pozostaje włączone
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector