Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do smarta forfour?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu zastanawiasz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego smarta forfour? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego smarta forfour? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla smarta forfour, a dodatkowo jakie paliwo wybrać dla benzyny smart forfour .

Jakiego paliwa użyć do smarta forfour diesel?

Dlatego zaczynamy od skupienia się na paliwie do smarta forfour z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do smarta forfour lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do smarta forfour , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest koniecznie najlepszy wśród kierowców smart forfour . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do smarta forfour lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do smarta forfour lub B10 jest również nazywany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Co więcej, został stworzony z myślą o wyprzedzeniu pierwszego diesla, a więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Ile kilometrów na niskim paliwie moim smartem fortwo?

Jakie paliwo wybrać do benzyny smart forfour?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do smarta forfour w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz smarta forfour nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla smarta forfour benzyny i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do smarta forfour

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli smartów forfour benzynowych, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do smarta forfour

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez smarta forfour zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla smarta forfour

Jest Doskonałe paliwo dla smarta forfour z silnikiem benzynowym w rzeczywistości jego skład to umożliwia pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego smarta forfour jest superetanol E85 składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć TYLKO przez smarta forfour z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące smarta forfour, zapoznaj się z naszą kategorią smart forfour.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Kiedy wymienić pasek rozrządu w smart fortwo ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector