Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Subaru Forestera ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu martwisz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Subaru Forestera? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Subaru Forestera? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Subaru Forester, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Forester .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Subaru Forester?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Subaru Forestera z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę świateł mijania w moim Subaru Foresterze?

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Subaru Forester lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Subaru Forester , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest to w konsekwencji najpopularniejszy wśród kierowców Subaru Forester . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Subaru Forester lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Subaru Forester lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Dodatkowo został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Forester?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Subaru Forester , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że na podstawie rocznika Twojego Subaru Forester nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Subaru Forester i ich specyfika.

Paliwo benzyna SP95 E5 do Subaru Forester

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Subaru Forester, odpowiada większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Subaru Forester

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak do użytku tylko przez Subaru Forester wynaleziony po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Subaru Forester

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Subaru Forester w rzeczywistości jego skład to umożliwia odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik kierunkowskazów w Subaru Forester ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Subaru Forester jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany TYLKO przez Subaru Forester z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Subaru Forester, spójrz na kategorię Subaru Forester.

Ссылка на основную публикацию