Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Subaru Imprezy ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Subaru Imprezy? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się Wam pomóc poznać jakie paliwo wybrać do swojego Subaru Imprezy? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Subaru Impreza, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Impreza .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Subaru Impreza?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Subaru Imprezy z silnikiem wysokoprężnym. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Subaru Imprezy lub diesla B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Subaru Impreza , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest faktycznie najlepszy wśród kierowców Subaru Impreza . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Znakomity olej napędowy do Subaru Imprezy lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Subaru Imprezy lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Ponadto został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Zakleszczony bagażnik na Subaru Impreza, co mogę zrobić ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Impreza?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Subaru Impreza , w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Subaru Impreza nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Subaru Impreza i ich specyfika.

Paliwo benzyna SP95 E5 do Subaru Impreza

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Subaru Impreza, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać jednostkę silnika w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Subaru Impreza

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Subaru Impreza zaprojektowane po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Subaru Impreza

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Subaru Impreza w rzeczywistości jego skład to umożliwia do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym do Subaru Imprezy jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO przez Subaru Impreza z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Aby odkryć więcej wskazówek dotyczących Subaru Imprezy, spójrz na kategorię Subaru Impreza.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Dlaczego moje Subaru Impreza pachnie spalonym plastikiem?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector