Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Subaru Legacy ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy samochód, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Subaru Legacy? Pójście do dystrybutora to często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Subaru Legacy? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Subaru Legacy, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Legacy .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Subaru Legacy?

Zaczynamy więc od skoncentrowania się na paliwie do Subaru Legacy z silnikiem wysokoprężnym. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do oleju napędowego Subaru Legacy lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Subaru Legacy , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest to w konsekwencji najpopularniejszy wśród kierowców Subaru Legacy . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Subaru Legacy lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Subaru Legacy lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Co więcej, został zaprojektowany tak, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Gdzie mogę znaleźć bezpiecznik klaksonu w Subaru Legacy ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Subaru Legacy?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Subaru Legacy w rzeczywistości trzeba wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Subaru Legacy nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Subaru Legacy i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Subaru Legacy

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Subaru Legacy, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Subaru Legacy

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Subaru Legacy zaprojektowane po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Subaru Legacy

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Subaru Legacy w rzeczywistości jego skład to umożliwia do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Subaru Legacy jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Subaru Legacy z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli potrzebujesz więcej poradników na temat Subaru Legacy, przejdź do naszej kategorii Subaru Legacy.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Subaru Legacy, które przyspiesza samotnie
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector