Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Suzuki Across ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Suzuki Across? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Suzuki Across? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Suzuki Across, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Across .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Suzuki Across?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do napędzanego silnikiem Diesla Suzuki Across. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa pasują do Twojego silnika i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo, a nie drugie. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do silników diesla Suzuki Across lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Suzuki Across , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , dlatego jest to najbardziej popularne wśród kierowców Suzuki Across . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Suzuki Across lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Suzuki Across lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Co więcej, został stworzony, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Jak ręcznie zablokować Suzuki Across ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Across?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Suzuki Across , w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz Suzuki Across nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Suzuki Across i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Suzuki Across

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Suzuki Across, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Suzuki Across

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Suzuki Across zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Suzuki Across

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Suzuki Across w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Suzuki Across jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Suzuki Across z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Across, zapraszamy do zapoznania się z naszą kategorią Suzuki Across.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak zresetować licznik kilometrów w Suzuki Across
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector