Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Suzuki Alto ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Suzuki Alto? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Suzuki Alto? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Suzuki Alto, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Alto .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Suzuki Alto?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do napędzanego silnikiem Diesla Suzuki Alto. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo z drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do silników diesla Suzuki Alto lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Suzuki Alto , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Suzuki Alto . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę silnika Suzuki Alto ?

Doskonały olej napędowy do Suzuki Alto lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Suzuki Alto lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został opracowany z myślą o wyprzedzeniu pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Alto?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Suzuki Alto W rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz Suzuki Alto, nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Suzuki Alto i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Suzuki Alto

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Suzuki Alto, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Suzuki Alto

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Suzuki Alto zaprojektowane po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Suzuki Alto

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Suzuki Alto w rzeczywistości pozwala na to jego skład do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Jak wymontować tylne siedzenie Suzuki Alto ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Suzuki Alto jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć TYLKO przez Suzuki Alto z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Alto, zapoznaj się z naszą kategorią Suzuki Alto.

Ссылка на основную публикацию