Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Suzuki Grand Vitara ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Suzuki Grand Vitara? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Suzuki Grand Vitara? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Suzuki Grand Vitara, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Grand Vitara .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Suzuki Grand Vitara?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Suzuki Grand Vitara. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy pompie gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy klasy premium do silników diesla Suzuki Grand Vitara lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Suzuki Grand Vitara , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest to w konsekwencji najlepszy wśród kierowców Suzuki Grand Vitara . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Suzuki Grand Vitara lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Suzuki Grand Vitara lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został zaprojektowany tak, aby przewyższał pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Cena wymiany tarczy hamulcowej do Suzuki Grand Vitara ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Grand Vitara?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Suzuki Grand Vitara , w rzeczywistości ważne jest, aby wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz Suzuki Grand Vitara, nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw obecnych na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Suzuki Grand Vitara i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Suzuki Grand Vitara

Paliwo najczęściej używane przez właścicieli benzynowych Suzuki Grand Vitara, odpowiada większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Suzuki Grand Vitara

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , niemniej jednak nadające się tylko do Suzuki Grand Vitara wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Suzuki Grand Vitara

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Suzuki Grand Vitara w rzeczywistości pozwala na to jego skład do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Suzuki Grand Vitara jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Suzuki Grand Vitara z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz jakieś dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Grand Vitara, nie wahaj się skonsultować z naszą kategorią Suzuki Grand Vitara.

Weiterlesen:
Wyciek płynu hamulcowego Suzuki Grand Vitara
голоса
Рейтинг статьи
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector