Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Suzuki Vitara ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy tylko zastanawiasz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Suzuki Vitara? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Suzuki Vitara? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Suzuki Vitara, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Vitara .

Jakie paliwo stosować do oleju napędowego Suzuki Vitara?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do napędzanego silnikiem Diesla Suzuki Vitara. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla twojego silnika i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo z drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do silników diesla Suzuki Vitara lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium dla Suzuki Vitara , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , dlatego jest koniecznie najlepszy wśród kierowców Suzuki Vitara . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Suzuki Vitara lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Suzuki Vitara lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą wprowadzane są specjalne dodatki zwalczające zimowe temperatury. Ponadto został wprowadzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
W moim Suzuki Grand Vitara kontrolka wskaźnika paliwa świeci się, co robić?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Suzuki Vitara?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Suzuki Vitara , w rzeczywistości trzeba wiedzieć, że w zależności od roku, w którym posiadasz Suzuki Vitara nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw znajdujących się na pompie, oto lista dostępnych paliw dla benzyny Suzuki Vitara i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Suzuki Vitara

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Suzuki Vitara, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Suzuki Vitara

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Suzuki Vitara zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Suzuki Vitara

Jest Doskonałe paliwo dla benzyny Suzuki Vitara w rzeczywistości pozwala na to jego skład odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Suzuki Vitara jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, dodatkowo najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć TYLKO przez Suzuki Vitara z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Suzuki Vitara, nie wahaj się zajrzeć do naszej kategorii Suzuki Vitara.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak uruchomić Suzuki Grand Vitara?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector