Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Golfa 4 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Golfa 4? Pójście do dystrybutora paliwa to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Golfa 4? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Golf 4, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do Volkswagena Golfa 4 z benzyną .

Jakie paliwo stosować do oleju napędowego Volkswagen Golf 4?

Zaczniemy więc od przyjrzenia się paliwu do Volkswagena Golfa 4 z silnikiem wysokoprężnym. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla Twojego silnika i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między tymi dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć lampkę serwisową Volkswagen Golf 3

Olej napędowy premium do silników diesla Volkswagen Golf 4 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volkswagena Golfa 4 , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najpopularniejszy wśród kierowców Volkswagena Golfa 4 . Oprócz atrakcyjnej ceny jest wykonany z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Golfa 4 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Golfa 4 lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ podczas zimy specjalne dodatki są zintegrowane w celu zwalczania zimowych temperatur. Ponadto został opracowany, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Golf 4?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Golfa 4 , w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa 4 nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Golf 4 i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Volkswagena Golfa 4

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Golf 4, pasuje do większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Golfa 4

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagena Golfa 4 wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Golfa 4

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagen Golf 4 w rzeczywistości jego skład to umożliwia pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Volkswagenie Golfie 7 ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Golfa 4 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Niemniej jednak może być używany JUST by Volkswagen Golf 4 z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 4, skontaktuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 4.

Ссылка на основную публикацию