Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Golfa 6 ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż, czy po prostu myślisz o tym, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Golfa 6? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się Wam pomóc poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Golfa 6? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do diesla Volkswagena Golfa 6, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do Volkswagena Golfa 6 z benzyną .

Jakie paliwo stosować do oleju napędowego Volkswagen Golf 6?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Volkswagena Golfa 6. Należy pamiętać, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do silników diesla Volkswagen Golf 6 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volkswagena Golfa 6 , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , jest więc faktycznie najpopularniejszy wśród kierowców Volkswagena Golfa 6 . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: wydłużyć żywotność jednostki silnikowej i wstępu . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Golfa 6 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Golfa 6 lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został stworzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Klimatyzacja w moim Volkswagenie Golfie nie jest już zimna

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Golf 6?

Przejdziemy teraz do bardziej technicznej części paliwa do Volkswagena Golfa 6 w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa 6 nie będziesz mieć możliwości wykorzystania wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Golf 6 i ich specyfika .

Benzyna SP95 E5 do Volkswagena Golfa 6

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Golf 6, odpowiada większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać jednostkę silnika w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Golfa 6

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagena Golfa 6 zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Golfa 6

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagen Golf 6 w rzeczywistości jego skład to umożliwia do usunięcia do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej, , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Golfa 6 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Volkswagen Golf 6 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Jeśli masz dodatkowe pytania dotyczące Volkswagena Golfa 6, skonsultuj się z naszą kategorią Volkswagen Golf 6.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wymienić żarówkę tablicy rejestracyjnej Volkswagen Golf 8 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector