Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Golfa 7 ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu martwisz się, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Golfa 7? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego w tym artykule postaramy się pomóc Ci poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Golfa 7? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Golf 7, a po drugie, jakie paliwo wybrać do Volkswagena Golfa 7 z benzyną .

Jakie paliwo stosować do oleju napędowego Volkswagen Golf 7?

Zaczniemy więc od skoncentrowania się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Volkswagena Golfa 7. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są kompatybilne z Twoim silnikiem i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz na dystrybutorze gazu, a teraz dowiemy się, czym się różnią.

Olej napędowy premium do silników diesla Volkswagen Golf 7 lub B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volkswagena Golfa 7 , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , w konsekwencji jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Volkswagena Golfa 7 . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które: poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Golfa 7 lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Golfa 7 lub B10 jest tak dobrze znany jak olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ w okresie zimowym stosuje się specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został wprowadzony, aby wyprzedzić pierwszego diesla, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Gdzie jest bezpiecznik radia samochodowego w Volkswagenie Golfie ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Golf 7?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Golfa 7 w rzeczywistości warto wiedzieć, że w oparciu o rocznik Twojego Volkswagena Golfa 7 nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Golf 7 i ich specyfika.

Benzyna SP95 E5 do Volkswagena Golfa 7

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Golf 7, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać jednostkę silnika w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Golfa 7

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Volkswagena Golfa 7 zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 do Volkswagena Golfa 7

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagen Golf 7 w rzeczywistości jego skład to umożliwia odprowadzić do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale jest to najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Golfa 7 jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć JUST by Volkswagen Golf 7 z systemem „Flex-Fuel” , przed użyciem sprawdź, czy Twój jest kompatybilny.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa 7, spójrz na kategorię Volkswagen Golf 7.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak wyregulować hamulec ręczny w Volkswagen Golf 6 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector