Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Golfa ?

Niezależnie od tego, czy właśnie kupiłeś nowy samochód, wynająłeś go na jakąkolwiek podróż, czy tylko pytasz, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Golfa? Pójście do dystrybutora to dość często dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się pomóc Wam poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Golfa? W tym celu najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagena Golfa, a dodatkowo jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagena Golfa .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagena Golfa?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Volkswagena Golfa. Ważne jest, aby wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa są odpowiednie dla twojego silnika i nie ryzykujesz wyboru jednego paliwa zamiast drugiego. Niemniej jednak istnieją różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które można znaleźć na dystrybutorze gazu, a teraz odkryjemy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Volkswagena Golfa lub oleju napędowego B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volkswagena Golfa , ten diesel to ten, który odkrywamy w cenie najtańszej , w konsekwencji jest z konieczności najpopularniejszym wśród kierowców Volkswagena Golfa . Oprócz atrakcyjnej ceny zawiera dodatki, takie jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które poprawić żywotność jednostki silnikowej i dopuszczenie . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Golfa lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Golfa lub B10 Jest również znany jako olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Dodatkowo został wprowadzony, aby przewyższyć pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w jednostce silnika, a tym samym poprawę jego osiągów.

Weiterlesen:
Gdzie znaleźć bezpiecznik poduszki powietrznej w Volkswagenie Golfie 3 ?

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagena Golfa?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Golfa , w rzeczywistości należy wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagena Golfa nie będziesz mógł użyć wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Golf i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagena Golfa

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagena Golfa, odpowiada większości samochodów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najtańszy i już zawiera wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Golfa

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja dymów szklarniowych , niemniej jednak do użytku tylko przez Volkswagena Golfa zaprojektowanego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Volkswagena Golfa

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagena Golfa w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% osadów wewnętrznych związanych ze spalaniem jednostki silnikowej , można go używać do wszystkich samochodów, które pochodzi z 1991 roku, ale z drugiej strony jest najdroższą ze wszystkich dostępnych .

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Golfa jest superetanol E85, tak jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Można go jednak użyć TYLKO przez Volkswagen Golf z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Aby uzyskać więcej wskazówek na temat Volkswagena Golfa, zajrzyj do kategorii Volkswagen Golf.

голоса
Рейтинг статьи
Weiterlesen:
Jak naprawić wyciek oleju w moim Volkswagenie Golfie 4 ?
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector