Cmr24.pl

Autoklub
Рейтинг статьи
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд

Jakie paliwo do Volkswagena Polo ?

Jeśli właśnie kupiłeś nowy pojazd, wydzierżawiłeś go na jakąkolwiek podróż lub po prostu chcesz wiedzieć, Jakie jest najlepsze paliwo do Twojego Volkswagena Polo? Pójście do dystrybutora to generalnie dylemat dla większości z nas, dlatego dzisiaj postaramy się Wam pomóc poznać jakie paliwo wybrać do swojego Volkswagena Polo? Aby to zrobić, najpierw przyjrzymy się różnym rodzajom paliwa do oleju napędowego Volkswagen Polo, a po drugie, jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Polo .

Jakiego paliwa użyć do oleju napędowego Volkswagen Polo?

Zaczynamy więc od skupienia się na paliwie do napędzanego silnikiem Diesla Volkswagena Polo. Musisz wiedzieć, że w przeciwieństwie do silników benzynowych masz szczęście, wszystkie paliwa pasują do Twojego silnika i nie ryzykujesz, wybierając jedno paliwo, a nie drugie. Istnieją jednak różnice między dwoma rodzajami oleju napędowego, które znajdziesz przy dystrybutorze gazu i teraz zobaczymy, czym się różnią.

Olej napędowy premium do Volkswagen Polo lub diesel B7

Więc zaczynamy od olej napędowy premium do Volkswagena Polo , ten diesel to ten który znajdziemy w cenie najtańszej , w konsekwencji jest z konieczności najlepszy wśród kierowców Volkswagen Polo . Oprócz atrakcyjnej ceny składa się z dodatków, takich jak środki antykorozyjne lub inne detergenty, które popraw żywotność swojego silnika i swój wstęp . Może zawierać do 7% biopaliwa.

Weiterlesen:
Jak wyłączyć Start Stop w Volkswagen Polo 8?

Doskonały olej napędowy do Volkswagena Polo lub diesel B10

.

Olej napędowy Excellium do Volkswagena Polo lub B10 jest również nazwany olej napędowy na ekstremalne zimno ponieważ zimą dodawane są specjalne dodatki, aby zwalczyć zimowe temperatury. Ponadto został opracowany, aby wyjść poza pierwszy diesel, więc składa się z dodatkowe dodatki, które pozwalają na dalsze zmniejszenie tarcia w silniku, a tym samym poprawę jego osiągów.

Jakie paliwo wybrać do benzyny Volkswagen Polo?

Przejdziemy teraz do bardziej złożonej części paliwa do Volkswagena Polo , w rzeczywistości trzeba wiedzieć, że w zależności od rocznika Twojego Volkswagen Polo nie będziesz mógł wykorzystać wszystkich paliw znajdujących się na dystrybutorze, oto lista dostępnych paliw do benzyny Volkswagen Polo i ich specyfika.

Paliwo benzynowe SP95 E5 do Volkswagen Polo

Paliwo najczęściej używane przez posiadaczy benzyny Volkswagen Polo, pasuje do większości pojazdów benzynowych wydany po 1991 roku , jest najbardziej przystępny cenowo i zawiera już wystarczającą ilość dodatków, aby utrzymać silnik w dobrym stanie.

Paliwo SP95 E10 do Volkswagena Polo

Nieco droższy niż jego poprzednia wersja, SP95 E10 różni się od drugiej wersji tym obecność etanolu w ilości około 10% , co daje mu niższy dyfuzja gazów cieplarnianych , jest jednak do użytku tylko przez Volkswagena Polo wynalezionego po 2000 roku. .

Paliwo SP98 E5 dla Volkswagen Polo

Jest Paliwo par excellence dla benzyny Volkswagen Polo w rzeczywistości pozwala na to jego skład pozbyć się do 99% wewnętrznych osadów związanych ze spalaniem silnika , można go używać do wszystkich pojazdów, które: pochodzi z 1991 roku, ale mimo to jest najdroższy ze wszystkich dostępnych .

Weiterlesen:
Jak otworzyć bagażnik Volkswagen Polo od środka ?

Paliwo superetanolowe E85, E85

Ostatnim paliwem dostępnym dla Twojego Volkswagena Polo jest superetanol E85, to jest składa się z 85% bioetanolu i tylko 15 z SP95 , co sprawia, że mniej zanieczyszczające paliwo, ponadto jest najtańsze dzięki ulgom podatkowym. . Mimo to może być używany TYLKO przez Volkswagen Polo z systemem „Flex-Fuel” , sprawdź, czy Twój jest odpowiedni przed użyciem.

Jeśli chcesz uzyskać więcej samouczków na temat Volkswagen Polo, przejdź do naszej kategorii Volkswagen Polo.

Ссылка на основную публикацию